1 000€ Welcome Bonus на Guts Poker: отримуйте максимальний бонус

1 000€ Welcome Bonus на Guts Poker

Guts Poker – популярний покер-рум мережі iPoker, який запустився в покерній мережі MPN в 2016 році. Трохи пізніше, разом з іншими флагманськими покер-румами даної мережі в 2020 році він перейшов в мережу iPoker, завдяки чому став доступний для гравців з України.

У вас є все необхідне щоб приєднатися до команди Guts? Зареєструйтеся сьогодні, відчуйте азарт за столами і отримаєте відмінні нагороди під час гри!

Як працює 1 000€ Welcome Bonus

  • Зареєструйтесь на Guts Poker і внесіть перший депозит від 10 євро, після чого ви зможете отримати вітальний бонус до 1 000 євро.
  • Покерний бонус виплачується частинами по 5 євро.
  • За кожні 25 євро внесеного рейку, ви отримуєте по 5 євро бонусу.
  • У нових гравців є всього 60 днів після реєстрації на відіграш бонусу.
  • Бонусні гроші виплачуються готівкою без вейджеру.

Бонус доступний не тільки для нових гравців, але і для тих, хто вже був раніше зареєстрований на Guts, але ще не робив першого депозиту. Для таких гравців умови такі: бонус 1 000€ на 30 днів, який відбивається частинами по 5€ за кожні 50€ рейку, з велью 10% рейкбеку.

Якщо з якої-небудь причини ви хочете скасувати свій покерний бонус, зверніться в службу підтримки. Також на Guts Poker діє VIP-система на Guts Poker, яка має 4 рівня: Silver, Gold, Platinum і Diamond з максимально можливим рейкбек до 30%. Отримати такий рейкбек досить просто: зверніться в нашу службу підтримки за адресою [email protected] або в віконце чату на сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.