100% бонус на перший депозит від Natural8

Natural8 2019

При внесенні першого депозиту на Natural8 ви отримаєте бонус у розмірі 100% від суми депозиту аж до 600$, що дасть вам чудову можливість примножити свій банкрол. Кожен зареєстрований гравець може претендувати лише на один бонус до першого депозиту. 

Ви не будете обмежені в часі, а це значить, що вам не потрібно поспішати відігравати свій бонус. Так що реєструйтеся в покер-румі, поповнюйте свій рахунок на суму від 10$ до 600$ і грайте в покер за столами Natural8 собі на втіху.

Крім цього, гравці тепер можуть вносити нові депозити протягом 60 днів після першого депозиту, щоб максимально використовувати свій бонус.

Наприклад, гравець може внести 100 доларів сьогодні і отримати бонус у розмірі 100 доларів. В наступному місяці гравець може внести $50 і отримати ще $50 бонус. Гравці можуть продовжувати вносити кошти таким чином і отримувати бонус, поки депозити:

  • зроблені протягом 60 днів, і
  • до досягнення максимально суми в 600 доларів.

На додаток до бонусу на перший депозит, Natural8 пропонує безліч інших акцій для нових користувачів: щотижневий фрірол Weekly First Depositors Freeroll з призовим фондом в 250$ (квиток автоматично нараховується після внесення депозиту), додатковий бонус 8$ на депозит від 10$, а також Honeymoon Missions, в яких ви можете виграти призи на суму 300$ за виконання певних місій.

Читати також: Стрімерша Svetarik перейшла з PokerMatch в Natural8

Вітаються всі типи гравців – мікролімітники, гравці середніх лімітів і навіть хайролери, так як розміри бай-інів в покер румі варіюються від 0,50$ до 25 000$.

Natural8 також надає досить широкий вибір ігор з техаському холдему і пот-лімітної Омахи. Користувачі покер-руму можуть грати на реальні гроші, а також брати участь у фріролах (безкоштовних турнірах).

Реєструйтеся в румі Natural8 і почніть боротися з покеристами з усього світу вже просто зараз.

Умови отримання бонусу:

  1. Мінімальний депозит для отримання бонусу становить 10$. Максимальна сума депозиту – 600$.​
  2. Цей бонус дійсний протягом 60 днів з першого депозиту гравців. Гравці можуть вносити депозити протягом цього періоду часу, щоб отримати максимальний загальний бонус в 600 доларів.
  3. Бонус буде нараховуватися рівними частинами по 5$ за кожні 20$ згенерованого рейку.
  4. Термін відіграшу всієї суми бонусу не обмежений у часі. Вводити бонус-код при депозиті не потрібно.
  5. Виводити гроші з покер-руму, поки цей бонус активний, заборонено. Будь-яке зняття коштів автоматично позбавляє вас всіх майбутніх бонусів, що виплачуються в рамках даної акції.
  6. Бонус на перший депозит видається тільки один раз на 1 клієнта, на 1 акаунт, на 1 IP-адресу, на 1 адресу електронної пошти, на 1 платіжний рахунок.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий