"4 сезони" на PokerDom: турнірна серія із загальною гарантією 15 000 000₽

"4 сезони" на PokerDom

Мікрокубок по онлайн-покеру на ПокерДом підходить до свого завершення. У неділю будуть зіграні останні турніри цієї серії і підведені підсумки. Гравцям ПокерДом не доведеться довго нудьгувати, так як вже з 18 вересня їх чекає нова серія з назвою "4 сезони".

У покерного фестивалю "4 сезони" буде велика гарантія: 15 000 000₽. Цю суму розіграють в сотні різних турнірів, а також в лідербордах з 18 вересня по 4 жовтня.

Всього пройде 100 івентів по шести різних покерних дисциплінах. Бай-ін в найдешевші івенти стартує з 25 рублів, а гравці з більш солідним банкролом можуть спробувати свої сили в турнірах за 10 000 і 15 000 рублів.

Відмінною рисою характеру цієї серії буде те, що формати івентів будуть змінюватися щодня. Спочатку покеристи гратимуть в івентах нокаут-формату, потім в спеціальних івентах Фенікс з необмеженою кількістю ребаїв, після цього мультіентрі і т.і.

Ключові турніри серії "4 сезони"

Центральним турніром серії стане Головна подія за 5 000₽ і гарантією 3 000 000₽. Цей турнір буде проходити два дні і стартує він 3 жовтня. У цей день учасникам події потрібно буде протриматися 12 рівнів по 25 хвилин, для того щоб перейти в наступний ігровий день.

Ключовим також можна назвати хайролерський івент за 15 000 рублів, який пройде ближче до кінця серії. У ньому гравці будуть боротися за гарантований призовий фонд 1 000 000₽.

Акційні місії "4 сезони"

У кеш-гравців є шанс отримати безкоштовно квитки на сателіти в Мейн Івент серії і турнір, який відкриє цю серію. Ви зможете отримати квитки, якщо зберете:

  • Комбінацію фул-хаус валетів на ліміті 1₽/2₽
  • Комбінацію фул-хаус дам на будь-якому ліміті.

У першому випадку таким гравцям належить квиток за 150₽ в сателіт до Мейну. У другому - квиток на сателіт за 150₽ до турніру-відкриття.

Для отримання квитка не обов'язково доходити до шоудауну. Кількість квитків не нескінченна: в добу розігрується 50 квитків на сателіт до Мейн і 25 на другий сателіт до турніру-відкриття.

Лідерборд серії "4 сезони"

До загального лідерборду серії потраплять 25 найкращих гравців. Всі вони розділять між собою загальний призовий фонд пів мільйона рублів: 25-е місце забере 5 000₽, а переможцю дістанеться приз 100 000₽.

На тріумфаторів семи ключових івентів і переможця лідерборда очікують кубки, які вони отримають з доставкою додому. Всі кубки іменні, так що участь в серії точно для вас буде незабутнім.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий