50 000₴ щомісяця в новій акції "Омахолог" на PokerMatch

Омахолог 2020

На ПокерМатч стартувала нова акція "Омахолог", яка порадує любителів Омахи. Починаючи з 10 серпня раз на місяць PokerMatch буде розігрувати 50 000₴ серед кращих 25-ти гравців за підсумками залікового місяця

Що потрібно робити щоб потрапити в лідерборд? Вам потрібно грати турніри з Омахи від 20 гривень і заробляти очки шляхом потрапляння в призи цих івентів. У гонці за призовими візьмуть участь гравці, які потраплять в ITM турнірів з Омахи.

Читати також: На PokerMatch розіграний рекордний бед-біт джекпот 1 000 000₴

Розподіл призових і очок аналогічно лідерборду "Володар Зодіаків". Єдина відмінність лідерборду "Омахолог" від лідерборду "Володар Зодіаків" в множниках.

Підсумкові бали також залежать від суми бай-іну в турнір. Чим дорожче плата за участь в івент – тим більше очок ви заробите. Множник змінюється в залежності від суми бай-іну:

  • Бай-ін 20-39₴ – множник x1
  • Бай-ін 40-99₴ – множник x1,2
  • Бай-ін 100-499₴ – множник x1,9
  • Бай-ін 500₴ і вище – множник x2,5

В акції Омахолог потрібно зареєструватися самостійно в лобі покер-руму. Для цього треба зайти на ПокерМатч і перейдіть в розділ "Акції". Далі виберіть акцію Омахолог і натисніть на кнопку "Брати участь". Реєструватися самостійно потрібно кожен місяць після початку нового залікового лідерборду.

Станьте кращим омашистом місяця і отримайте головний приз 10 000 гривень! Вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.