Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

50 000₴ щомісяця в новій акції "Омахолог" на PokerMatch

Омахолог 2020

На ПокерМатч стартувала нова акція "Омахолог", яка порадує любителів Омахи. Починаючи з 10 серпня раз на місяць PokerMatch буде розігрувати 50 000₴ серед кращих 25-ти гравців за підсумками залікового місяця

Що потрібно робити щоб потрапити в лідерборд? Вам потрібно грати турніри з Омахи від 20 гривень і заробляти очки шляхом потрапляння в призи цих івентів. У гонці за призовими візьмуть участь гравці, які потраплять в ITM турнірів з Омахи.

Читати також: На PokerMatch розіграний рекордний бед-біт джекпот 1 000 000₴

Розподіл призових і очок аналогічно лідерборду "Володар Зодіаків". Єдина відмінність лідерборду "Омахолог" від лідерборду "Володар Зодіаків" в множниках.

Підсумкові бали також залежать від суми бай-іну в турнір. Чим дорожче плата за участь в івент – тим більше очок ви заробите. Множник змінюється в залежності від суми бай-іну:

  • Бай-ін 20-39₴ – множник x1
  • Бай-ін 40-99₴ – множник x1,2
  • Бай-ін 100-499₴ – множник x1,9
  • Бай-ін 500₴ і вище – множник x2,5

В акції Омахолог потрібно зареєструватися самостійно в лобі покер-руму. Для цього треба зайти на ПокерМатч і перейдіть в розділ "Акції". Далі виберіть акцію Омахолог і натисніть на кнопку "Брати участь". Реєструватися самостійно потрібно кожен місяць після початку нового залікового лідерборду.

Станьте кращим омашистом місяця і отримайте головний приз 10 000 гривень! Вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.