50 000₴ в щоденних "Новорічних місіях" на PokerMatch


PokerMatch під кінець року традиційно починає "завалювати" гравців акціями. В одній з таких у вас є шанс щодня отримувати частину від 50 000₴, граючи в Холдем, Омаху і Китайський покер.

З 21 грудня по 14 січня виконуйте щоденні завдання в акції "Новорічні місії" на PokerMatch і заробляйте грошові призи. Загальний призовий фонд акції складе 1 250 000₴.

Суть акції в тому, щоб кожен день виконувати завдання невисокої складності, заробляючи за це окуляри в спеціальний лідерборд.

Читати також: На PokerMatch відбулися чергові оновлення ігрового клієнта

Всього буде 3 види таких завдань

  • Згенерувати призначену суму рейка;
  • Зіграти в 5 Windfall-турнірів з певним бай-іном;
  • Потрапити до призової зони МТТ-турніру (включаючи сателіти) з обумовленим бай-іном.

За виконання кожного щоденного завдання ви отримаєте по 1 балу в лідерборд акції. У міру закінчення терміну акції, необхідний рейк і бай-іни турнірів будуть збільшуватися.

Заробляти бали в лідерборд, граючи в турнірах і генеруючи рейк, ви можете у всіх доступних дисциплінах на ПокерМатч. Якщо ви заробите хоча б 3 бали за 1 день, то вже отримаєте частину від щоденних 50 000₴ призових. Заліковий період щоденного лідерборда з 04:00 по 03:59 наступного дня.

Зверніть увагу, для того, щоб щодня брати участь в акції "Новорічні місії", вам необхідно буде кожен день заново реєструватися в ній в розділі "Акції" щодо закриття попереднього лідерборду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.