60-річний француз перетворив 5€ в 1 000 000€ на французьких Старзах


Нещодавно Старзи запустили у себе джекпоти, безліч покеристів захотіло спробувати спіймати удачу за хвіст і отримати можливість за короткий час виграти дуже великі призові.

І ось щасливий випадок днями стався з 60-річним покеристів з Франції, який грав в турніри Spin&Go по 5€ на французьких Старзах.

Гравець, на ім'я Альберт з ніком на Старз "NIKITAANNA" грав в турнір Spin&Goal від Неймара і раптом покеристу випав мільйонний призовий фонд.

Читати також: Розіграш джекпотів 1 000 000$ в Spin&Go

Альберт вирішив зіграти в турнір, поки чекав на свою вечерю. Покерист не одразу помітив як на екрані випав джекпотний призовий фонд, проте все ж зумів виграти неймовірну суму в 1 000 000€.

Боротьба за такі значні призові тривала недовго і через трохи більш як 11 хвилин "NIKITAANNA" здолав своїх суперників, заробивши жаданий мільйон.

У невеликому інтерв'ю для французьких Старзів він розповів, що тепер не збирається продовжувати працювати й що він отримав "солідну надбавку до пенсії".

У Альберта четверо дітей і четверо онуків, так що йому є кого балувати. Частину виграшу він хоче інвестувати, а частину подарує своїм рідним і близьким. Гравці, які посіли друге і третє місце в даному турнірі отримали по 100 000€.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий