8 найгірших стартових рук у техаському холдемі

8 найгірших стартових рук

Усім відомо, що найкращою стартовою рукою в техаському холдемі вважається пара тузів. Проте, у яких стартових рук найменше шансів зібрати сильні покерні комбінації знати також важливо. Сьогодні ми поговоримо про топ-8 найгірших рук, які потрібно скидати практично в будь-якому випадку.

2-7

Різномасні 2-7 вважаються найгіршою рукою в техаському холдемі. 2-7 є двома найменшими картами, з яких неможливо скласти стріт. Навіть якщо ваші карти будуть однієї масті і вам пощастить зібрати флеш, то він буде слабким для того, щоб розраховувати на перемогу.

Шанси в покері

2-8

Зі стартовою рукою 2-8 у вас також мало шансів розраховувати на перемогу. Ситуація з ними аналогічна 2-7, лише кікер у вас буде сильнішим.

Шанси в покері

3-8, 3-7

Із цими картами ви будете сильніше ніж 2-8 і 2-7, але не більше. Ваші шанси на перемогу, як і раніше надзвичайно малі і від цих карт краще відразу позбутися.


Шанси в покері

Шанси в покері

2-6

У вас є можливість зібрати стріт або флеш, але виграти вам навряд чи вдасться. Після олл-іну або рейзу, існує дуже великий шанс, що ви програєте старшій комбінації.
Шанси в покері

2-9, 3-9, 4-9

З такими стартовими руками ви зможете зібрати стріт, але при попаданні в дев'ятку ви ризикуєте програти старшим парам, наприклад десяткам, валетам, дамам, тузам, королям.

Шанси в покері

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий