Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

8 роял-флешів: реакція гравців на найрідкіснішу комбінацію у покері

роял-флеш відео

Роял-флеш – найстарша і найрідкісніша комбінація у покері. Імовірність її випадання всього 0,0002%. Ще менший відсоток побачити її за ТВ-столом відомих покерних серій і поспостерігати за реакцією гравців за столами. Ми підібрали для вас найвідоміші відео роздач з роял-флешем і реакцій гравців на те, що трапилося.

Роял-флеш проти каре тузів

Зібрати роял-флеш, звичайно, важко, але уявіть які шанси зробити це в роздачі, де опонент зібрав каре? Мізерні, вже повірте. Але, таке трапляється, і навіть було знято камерами на WSOP 2008.

Мабучі з такою радістю засунув олл-ін, вважаючи, що у нього на руках натс і з такою люттю кинув карти на стіл, коли зрозумів, що програв. На жаль, камер не зняли реакцію Мабучі, але його опонент Філліпс не зміг стримати емоції. «Вау», – вигукнув переможець, коли побачив, що в опонента було кара тузів. Той, хто програв спробував стримати емоції і пішов, ледь не впавши на півдорозі з залу.

Префлоп олл-ін

Якщо в попередньому згаданому випадку карти відкрилися вже після ріверу, то у цій роздачі з Головної Події WSOP ME 2007 гравці пішли в олл-ін ще на префлопі. На тьорні Міккельсену закрився флеш, а рівером доїхав роял-флеш. Гравець зрадів перемозі, але вона його особливо не здивувала, так як він ішов попереду.

В результаті Кріс Лавлейс зайняв 109 місце і виграв 58 570$, а Даг Мартін Міккелсен став 42 і отримав 237 865$.

Мерсьє vs Манімейкер

За столами NAPT Venetian зійшлися в роздачі два відомих гравця – Джейсон Мерсьє з кишеньковими королями і Кріс Манімейкер з AK. Гравці виставилися в олл-ін на префлопі. Манімейкер засмутився, побачивши у опонента королів і тут же встав з-за столу. Всю роздачу Джейсон йшов попереду Кріса по шансах, але на рівері щасливому Манімейкеру закрився роял-флеш. Обидва гравці відреагували досить спокійно. Кріс з єхидною посмішкою повернувся за стіл, а особа Мерсьє лише на пару секунд застигло з сумною гримасою.

Читати також: Школа покеру

Дешевий флеш-рояль

Фін Хельпі на ЄПТ зібрав роял-флеш, але не зміг дорого його продати, так як на борд лягли п'ять карт однієї масті, а у опонента була лише пара тузів. Гравці прочекали флоп і тьорн, по ріверу ж Хельпі не зміг запропонувати нічого більше ніж бет 6 000, на що отримав кол.

«6 тисяч – вартість погляду на роял-флеш», – прокоментував ситуацію Михайло Сьомін.

Фін з гордо піднятою головою і усмішкою на обличчі перевернув карти, демонструючи свій флеш-рояль.

Поду-у-умаєш, роял-флеш

Воістину непробивний покер-фейс тримав у роздачі на PCA 2016 Філіп Макалістер. Його реакція на перемогу чимось нагадує реакцію Дена Колмана на перемогу у WSOP The Big One For One Drop з бай-іном 1 000 000$.

У цій роздачі Тідеші пішов в олл-ін на тьорні з коротким стеком і отримав два коли. Макалістер оголосив олл-ін на рівері, зібравши роял-флеш. Рабан ненадовго замислився і вирішив не робити кол ставки, чому в результаті виявився дуже радий. Для Тідеші, на жаль, уже все було вирішено наперед.

Здавалося б, реакція на роял-флеш повинна бути, як на гол у ворота противника з протилежного боку поля, але, як бачите – це часто не так. Все-таки правду кажуть, що в живому покері професіонали вміють тримати «покер-фейс».

В онлайні все по-іншому. Гравцям не потрібно приховувати свої емоції і можна відкрито порадіти зібраної комбінації.

Подивіться, як щиро радіють Royal Flush за фінальним столом турніру ПокерСтарс за 109$ Селіна Лін і Ренді Лью:


А ось Джейсон "JCarver" Сомервилль не відразу повірив своїм очам, коли зібрав заповітну комбінацію і навіть перерахував для точності карти, хоча сам до цього просив роял-флеш. Сталося це під час гри хлопця в турнірі Thurday Thrill за 1 050$:


Паркер "tonkaaaa" Талбот зібрав роял-флеш на флопі і тут же почав кликати когось, щоб похвалитися тим, що трапилося.

Вам вдавалося зібрати роял-флеш? Яка була ваша реакція? Ви можете поділитися вашою історією з нами у коментарях до статті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.