8$ в подарунок від Natural8 за депозит

Natural8 2019

На додаток до 200% бонусу на перший депозит і First Depositors Freeroll (щотижневий фрірол для нових вкладників) з призовим фондом в 500$, Natural8 також пропонує новоспеченим гравцям разовий бонус на депозит в розмірі 8$ при мінімальному поповненні рахунку на 10$.

Щоб отримати цей бонус, користувачі Natural8 повинні пройти процедуру верифікації акаунту в покер-румі. Щоб це зробити, потрібно відправити необхідні для цього документи за адресою verification@natural8.com. Додаткову інформацію про перевірку (підтвердження) акаунту можна знайти на офіційному сайті покер-руму.

Як тільки обліковий запис буде верифікована, ви отримаєте свій бонус на перший депозит в розмірі 8$.

Читати також: Стрімерша Svetarik перейшла з PokerMatch в Natural8

Умови отримання 8$ бонусу на перший депозит:

  • Мінімальний депозит для отримання бонусу складає 10$.​
  • Бонусні 8$ нараховуються тільки тим користувачам, які підтвердили свої облікові записи.
  • Щоб отримати цей бонус, можна звернутися до служби підтримки покер-руму за адресою support@natural8.com і повідомте про бажання використовувати додаткові 8$ за депозит.
  • Бонус на перший депозит в розмірі 8 доларів видається тільки один раз на 1 клієнта, на 1 акаунт, на 1 IP-адресу, на 1 адресу електронної пошти, на 1 платіжний рахунок.
  • Natural8 залишає за собою право видавати або скасовувати цей бонус на свій власний розсуд.

Зареєструйте акаунт в румі Natural8, отримаєте 8$ в подарунок за перший депозит і почніть грати в Texas Holdem, Pot Limit Omaha, покерні турніри і фріроли вже зараз.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий