Айзек Хекстон – чемпіон Головної Події Poker Masters PLO

Айзек Хекстон 2020

На ПатіПокер завершилася серія Poker Masters PLO, в рамках якої проходили хайролерські івенти по PLO. Красивим фінальним акордом стало проведення Головної Події за 51 000$. Його переможцем став Хекстон, який до цього вже вигравав МЕ з бай-іном 25 500$ на цій же серії.

29 учасників боролися за свою частину від гарантованого призового фонду 1 500 000$. У Мейн Івенті був невеликий оверлей 50 000$, для його запобігання не вистачило одного гравця.

У перший ігровий день гра йшла до топ-5, після чого турнір призупинили і дали фіналістам відпочити один день. На наступний день топ п'ятірка повернулася за віртуальний фінальний стіл і вона виглядала так:

  • Андре Феліпе
  • Кріс Крук
  • Аку Йонтауста
  • Гразвідас Контаусас
  • Айзек Хекстон

У призовий зоні було лише 4 місця, так що фінальний день відразу почався з тривожного моменту для всіх учасників: баббл. Баббл-боєм став Андре Феліпе і до його жалю турнір він покинув без виграшу.

Читати також: Андрас Немет поступився в боротьбі за фіолетовий піджак

Найіменитішим покеристом серед фіналістів був Айзек Хекстон. Він же став як чіплідером, так і тим, хто оформив всі чотири нокауту. Після вибивання Андре Феліпе Айзек приступив до Крісу Круку. Через кілька роздач Крук завершив турнір на четвертому місці і забрав виплату 157 000$.

Наступною жертвою став фінський покерист Аку Йонтауста. Він також програв Хекстону, який зібрав флеш.

В хедз-апі у Айзека була величезна перевага в стеці проти литовця Контаутаса. В останній роздачі рівер знову допоміг Хекстону і зробив його переможцем турніру. За свій тріумф Айзек отримав великі призові: 675 000$.

Результати Мейн Івенту Poker Masters PLO за 51 000$

Мейн Івент Poker Masters PLO за 51 000$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.