Айзек Хекстон переміг в турнірі The High Roller Big Game на PartyPoker

Айзек Хекстон

Американський покерист Айзек Хекстон вже традиційно виграє дорогі турніри на PartyPoker, амбасадором якого він сам і є.

Минулого ранку Айзек став чемпіоном івенту The High Roller Big Game, який обійшовся покеристам в 5 200$ при гарантованих призових в розмірі 500 000$. За перше місце американець, який грає під прапором Канади заробив 120 350$.

Ранер-апом івенту виявився власник браслета WSOP, гравець з Голландії Жоам Вієйра, він отримав непогану виплату в 86 260$. Подія зібрала за своїми столами рівно сотню входів, чого вистачило хіба що для того, щоб окупити гарантію. В призову зону вдалося потрапити 16-ом гравцям.


Читати також: Айзек Хекстон посів друге місце в турнірі суперхайролерів WPT

Четверте місце при виплаті 43 920$ у цьому івенті хайролерів зайняв успішний австрійський покерист Оле Шеміон. Німецький гравець, який грає під прапором Великобританії Крістоф Фогельсганг, заробив 32 630$ на п'ятому місці.

Один з найбільш успішних МТТ-гравців в світі Ніклас Астедт зупинився на сьомому місці і отримав надбавку до банкролу в розмірі 21 330$. За ним, на восьме місце потрапив ірландський покерист Стів О`Двайер з призовими 17 820$.

У цьому івент відзначився всім відомий і гравець, що активно заносить останнім часом з Росії Артур Мартиросян, він став останнім в топ-10 івенту і отримав 12 550$. Черговий американець, під прапором Канади Джастін Бономо зумів отримати аналогічну виплату на 12-му місці.

Останнім гравцем, якому вдалося потрапити в призи з мінімальною виплатою в 10 040$ став партнер ПатіПокер і власник казино Dusk Till Dawn Роб Йонг.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.