Айзек Хекстон переміг в турнірі WPT High Roller Turbo на PartyPoker

​Відомий американський хайроллеров і амбасадор PartyPoker Айзек Хекстон продовжує заробляти великі призи в дорогих турнірах свого покер-руму.

Цього ранку він здобув перемогу в івенті хайролерів, який обійшовся його учасників 5 200$ при гарантії у 250 000$.

Турнір WPT Hiigh Roller Turbo зібрав за своїми столами 51 гравця, проте це дало можливість перебити гарантію всього на 5 000$.


Читати також: Айзек Хекстон переміг в турнірі The High Roller Big Game на PartyPoker

Айзек Хекстон заробив за перемогу 77 780$. Ранер-апом турніру став покерист з Канади Девід Пітерс, який отримав 55 540$.

Останнім за фінальний стіл турніру з виплатою 12 240$ потрапив ще один амбасадор ПатіПокер і білоруський хайролер – Микита Бодяковський.

Всього в призи потрапило дев'ять гравців. Мінімальні призові в 11 090$ отримав успішний покерист з Фінляндії Самюель Вусден на восьмому місці та росіянин Артур Мартиросян на дев'ятому місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.