Айзек Хекстон переміг в WPT Super High Roller на PartyPoker

Айзек Хекстон

Відомий американський покерист і член команди професіоналів ПатіПокер Айзек Хекстон успішно завойовує перші місця в дорогих турнірах серії WPT World Online Championships.

У середині серпня він заробив великі призові в 215 130$ за перемогу в івенті WPT Super High Roller за: 25 500$ з призовим фондом 525 000$.

Проте, Айзеку очевидно виявилося мало однієї перемоги в такому дорогому івент і буквально кілька днів тому став чемпіоном аналогічного івенту на PartyPoker c точно таким же бай-іном і призовим фондом.

WPT Super High Roller на PartyPoker

Читати також: Айзек Хекстон – чемпіон Головної Події Poker Masters PLO

Цікаво те, що в даному івент за аналогією з його попередником також зіграв 21 покерист. За перше місце Айзек отримав призові в розмірі 262 500$.

Ранер-апом в цьому турнірі став знаменитий російський хайроллеров Артур Мартиросян, який в черговий раз за це літо поповнив свій банкролл шестизначною сумою в 157 500$.

Всього в призи потрапило троє покеристів. Останнім призові в 105 000$ отримав покерист з США, який зіграв під мексиканським прапором Джейк Шиндлер.

Незадовго до призових з турніру вилетіли такі відомі покеристи як: Стівен Чідвік (5-те місце), Ден Сміт (6-те місце), Сем Грінвуд на сьомому місці і Джейсон Кун на восьмому.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.