Акаунти родичів і друзів на PokerStars

Друзі та родичі на PokerStars

Покеристи часто зустрічаються з нерозумінням з боку родичів і друзів, які не поділяють їх пристрасть до гри, але, бувають і зворотні випадки – коли в родині кілька любителів покеру. Наприклад, чоловік і дружина грають в одній квартирі на одному комп'ютері або з різних пристроїв під одним Wi-Fi. Або, буває, друзі просять зайти в свій акаунт з вашого пристрою. Але, наскільки безпечно це робити?

ПокерСтарс не забороняють родичам і друзям створювати акаунти в покер-румі, навіть якщо вони живуть разом. Але, відносяться вони до цього насторожено – так як часто подібні акаунти можуть бути фіктивними. Давайте спробуємо розібратися, чи можна грати на PokerStars з однієї квартири, і які ризики можуть бути в такому випадку?

Навіщо реєструвати фіктивний акаунт на родича/друга?

  1. Щоб отримати бездепозитний бонус.
  2. Отримати бонус на перший депозит.
  3. З метою мультиакаунтінгу.
  4. З метою «злити» гроші з одного акаунту на інший.
  5. Грати за одним столом і ділитися інформацією.

Усе це вважається шахрайством.

У кожному покер-румі є служба безпеки для того щоб обчислювати шахраїв, ботів, прибирати їх з кімнати і забезпечувати чесну конкуренцію серед гравців.

Перш ніж завантажити PokerStars на ПК, за яким вже грав або грає ваш друг або родич просто врахуйте декілька чинників:

  1. Створюйте усі облікові записи на реальне ім'я і особисту електронну пошту.
  2. У будь-який момент у вас можуть зажадати пройти перевірку особистості – тому дивіться пункт 1.
  3. Не грайте один проти одного.
  4. Будьте готові розповісти про свою гру, проаналізувати роздачі і свої дії в тій чи іншій ситуації, особливо якщо ви багато виграли або грали, не так як зазвичай. Якщо служба безпеки руму запідозрить, що з вашого облікового запису грав хтось інший – акаунт можуть заморозити, а з вами можуть зв'язатися і поговорити про вашу гру і зіграні роздачі.

Труднощі, з якими друг/родич може зустрітися при реєстрації

З'явилося повідомлення: «Реєстрація додаткових облікових записів заборонена»

Служба безпеки вважає, що реєструється не новий гравець, а хтось намагається створити другий обліковий запис. Панікувати не варто. Новий гравець повинен написати в сапорт, описати проблему і назвати нік родича чи друга, з яким живе в одному будинку або користується одним пристроєм для гри в покер-румі.

Попросили надати інформацію про відносини з іншим гравцем

Якщо аналіз безпеки показав зв'язок між кількома обліковими записами, особливо, якщо одна з них проходить перевірку, у всіх замішаних гравців можуть запросити надати інформацію про відносини один з одним. Це стандартна процедура. Точно так же у вас можуть запитати документи з метою підтвердження віку та інших особистих даних.

Перевірка може зайняти деякий час, але натомість гравці, які надали документи, отримують деякі привілеї. Наприклад, їх депозити, запити на виведення коштів і переклад між гравцями обробляються швидше.

Усі ці правила стосуються і тих гравців, які використовують мобільний додаток Покер Старс, граючи в одному будинку під одним Wi-Fi.

Підсумувати можна так: грайте чесно, не намагайтеся обдурити покер-рум і тоді практично будь-яке питання можна буде вирішити за допомогою сапорту.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий