Акція "Найкрасивіша покерна пара" на PokerDom

Акція "Найкрасивіша покерна пара" на PokerDom

6 листопада на PokerDom стартує щорічний Чемпіонат Росії по онлайн-покеру. Організатори серії обіцяли учасникам зоряних гостей і ними виявилися найкрасивіша покерна пара: Дарина Фещенко та Тимофій Кузнєцов.

Дар'я Фещенко – одна з кращих покеристок Росії, а також призер кількох івентів WSOP. Дар'я є постійною учасницею всіх найбільших живих покерних фестивалів і бере участь там дівчина вельми непогано. За всю свою кар'єру Дарина виграла понад 246 000$ і ще більше грошей було виграно в онлайні.

Крім покерної кар'єри, Дар'я неодноразово домагалася успіхів на різних конкурсах краси: Міс Бікіні Євразія, Міс Білорусь Євразія, Міс Туризм Білорусь та інші. Можна з упевненістю говорити, що зоряна гостя Чемпіонату Росії з покеру є однією з найкрасивіших покеристок в світі.

Дар'я Фещенко 2020

Другим зірковим гостем на серії стане Тимофій "Trueteller" Кузнєцов. Зараз він не потребує представлення, адже все покерне співтовариство чули про його класну гру. А колись Тимофій грав на ПокерДом з ніком bulldog81 і ​​був одним з найзагадковіших покеристів світу.

На сьогоднішній день Тимофій вважається одним з найсильніших покеристів в світі. За всю свою кар'єру в живих турнірах Trueteller заробив понад 5 400 000$. Але своїх найбільших успіхів Кузнецов домігся в онлайні, хоч і точна сума виграних ним призових невідома.

З огляду на те, що Дар'я та Тимофій зустрічаються, їх можна назвати найкрасивішою покерною парою на Відкритому Чемпіонаті Росії з онлайн-покеру на ПокерДом. Учасників Чемпіонату чекають бонуси за вибивання Фещенко і Кузнєцова. Вам залишається лише зареєструватися в турнірах, де буде грати зоряна пара.

ScarlettD і Trueteller стануть учасниками Мейн Івенту з бай-іном 5 000 рублів і гарантією 5 000 000 рублів. Також вони зіграють в хайролерському турнірі з бай-іном 15 000 рублів і гарантією 1 000 000 рублів.

Ті гравці, які зуміють вибити з гри професіоналів – отримають баунті. У Мейн івенті за Фещенко та Кузнєцова призначена нагорода 10 000 рублів, а в хайролерському турнірі – 30 000 рублів.

Нагадуємо, що Чемпіонат Росії по онлайн-покеру пройде на Покердомі з 6 по 22 листопада. Слідкуйте за розкладом і не пропустіть можливість вибити Дарину "ScarlettD" Фещенко та Тимофія "Trueteller" Кузнєцова!

Розклад турнірів з професіоналами

ДатаЧасТурнірБай-ін в рубляхГарантія в рублях
22.11.2017:00Мейн Івент5 0005 000 000
22.11.2018:00Холдем Хайролер16 0001 000 000

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.