Акції PartyPoker злетіли після відмови Entain продавати їх MGM Resorts


Нещодавно власники PartyPoker провели ребрендинг, після якого GVC Holdings стали називатися Entain.

Однак, крім зміни назви, відбуваються також зміни всередині компанії. Цілком можливо, що на тлі цих подій інша відома гемблінгова компанія MGM Resorts запропонувала викупити акції PartyPoker.

MGM Resorts International запропонували по 0,6 своїх акцій за кожну акцію Entain на загальну суму понад 11 мільярдів доларів. Якби угода відбулася, то Entain володіли б близько 40% всіх акцій MGM Resorts.

Читати також: BestPoker може перейти в мережу PartyPoker вже найближчим часом

Однак, представники Entain відхилили цю пропозицію, пославшись на "недооціненість їх активів". Вони також попросили від MGM Resorts надати додаткову інформацію щодо стратегічного обґрунтування об'єднання двох компаній.

В MGM Resorts надали додаткову аргументацію своєї пропозиції, заявивши, що об'єднання компаній допоможе "розширити і диверсифікувати їх діяльність" і дасть можливість "займати передові позиції не тільки в Інтернеті, але і на ринку офлайн-гемблінгу".
Відмова з боку Entain можна пояснити також тим, що серед активів MGM Resorts в основному гральні заклади живого формату (Bellagio, Mandalay Bay і MGM Grand), а з огляду на ситуацію з пандемією, безліч їх казино терпить істотні збитки. Після відмови Entain продавати свої акції MGM Resorts, їх акції виросли більш ніж на 30%. Це також може призвести до ланцюгової реакції та до зростання акцій у партнерів Entain.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий