Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Акції Stars Group помітно впали через коронавірус

Акції Stars Group помітно впали через коронавірус

Епідемія коронавіруса помітно вплинула на економіку в усьому світі. І навіть незважаючи на зростання активності в онлайн-покері, акції багатьох гемблінгових компаній обрушилися. Вся справа в тому, що в більшості випадків, власники онлайн покер-румів також є організаторами живих ігор, і що більш важливо – букмекерами, а ці дві сфери, як відомо, помітно постраждали через скасування всіх масових заходів і спортивних змагань.

На цьому тижні різко впали ціни на акції для таких компаній, як Stars Group, Playtech, William Hill і 888.

Stars Group, материнська компанія PokerStars в одній когорті із Sky Betting and Gaming, що не була застрахована від масової відміни спортивних заходів.

Генеральний директор Рафі Ашкеназі зазначив, принаймні, короткостроковий удар по доходах від спортивних ставок, а ціни на акції компанії зараз перебувають на рівні в два рази нижче, ніж в минулому році.

Акції Stars Group 2020

Нещодавно зареєстроване злиття з Flutter Entertainment все ще знаходиться на стадії нормативного розслідування, і самі акції Flutter впали більш ніж на 10% через глобальний вплив коронавіруса.

На цьому тижні Flutter повідомили, що якщо скасування спортивних заходів триватиме протягом усього літа, заробітки можуть постраждати на 90-110 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читати також: Губернатор Невади закрив всі гральні заклади в штаті на місяць

William Hill оголосила про припинення виплати дивідендів акціонерам за 2019 рік, вказуючи на очікувані збитки, аналогічні втрат Flutter.

Очікується, що скасування основних матчів і Євро-2020 нададуть серйозний негативний вплив, а реакція акціонерів привела до падіння ціни на їхні акції приблизно на 14%.

Акції William Hill 2020

Акції 888Holdings, ігрової компанії з Гібралтару, якій належить 888poker, а також однойменні бренди онлайн-казино і спортивних ставок, також помітно впали.

Фінанси Yahoo на цьому тижні відзначили, що у компанії поганий «імпульсний рейтинг», і додали, що «потрібно бути обережними, якщо ви плануєте купувати ці акції».

Акції 888 в 2020 році

Можна очікувати, що Playtech, одна з найбільших в світі компаній з розробки програмного забезпечення для азартних ігор, буде в хорошому положенні, враховуючи їх онлайн-базу, але ціна акцій показує зворотне.

Акції Playtech 2020

У звіті, представленому на цьому тижні, компанія Playtech повідомила: «Компанія вважає, що існує ризик того, що поведінка гравця зміниться, чим довше триває ситуація з COVID19».

Ігри з живими дилерами вже закриті і, як і у інших компаній, під ударом опинилися їхні спортивні ставки. Компанія оцінює збитки в 4 мільйони євро на місяць тільки в цій області.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.