Акції Stars Group помітно впали через коронавірус

Акції Stars Group помітно впали через коронавірус

Епідемія коронавіруса помітно вплинула на економіку в усьому світі. І навіть незважаючи на зростання активності в онлайн-покері, акції багатьох гемблінгових компаній обрушилися. Вся справа в тому, що в більшості випадків, власники онлайн покер-румів також є організаторами живих ігор, і що більш важливо – букмекерами, а ці дві сфери, як відомо, помітно постраждали через скасування всіх масових заходів і спортивних змагань.

На цьому тижні різко впали ціни на акції для таких компаній, як Stars Group, Playtech, William Hill і 888.

Stars Group, материнська компанія PokerStars в одній когорті із Sky Betting and Gaming, що не була застрахована від масової відміни спортивних заходів.

Генеральний директор Рафі Ашкеназі зазначив, принаймні, короткостроковий удар по доходах від спортивних ставок, а ціни на акції компанії зараз перебувають на рівні в два рази нижче, ніж в минулому році.

Акції Stars Group 2020

Нещодавно зареєстроване злиття з Flutter Entertainment все ще знаходиться на стадії нормативного розслідування, і самі акції Flutter впали більш ніж на 10% через глобальний вплив коронавіруса.

На цьому тижні Flutter повідомили, що якщо скасування спортивних заходів триватиме протягом усього літа, заробітки можуть постраждати на 90-110 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читати також: Губернатор Невади закрив всі гральні заклади в штаті на місяць

William Hill оголосила про припинення виплати дивідендів акціонерам за 2019 рік, вказуючи на очікувані збитки, аналогічні втрат Flutter.

Очікується, що скасування основних матчів і Євро-2020 нададуть серйозний негативний вплив, а реакція акціонерів привела до падіння ціни на їхні акції приблизно на 14%.

Акції William Hill 2020

Акції 888Holdings, ігрової компанії з Гібралтару, якій належить 888poker, а також однойменні бренди онлайн-казино і спортивних ставок, також помітно впали.

Фінанси Yahoo на цьому тижні відзначили, що у компанії поганий «імпульсний рейтинг», і додали, що «потрібно бути обережними, якщо ви плануєте купувати ці акції».

Акції 888 в 2020 році

Можна очікувати, що Playtech, одна з найбільших в світі компаній з розробки програмного забезпечення для азартних ігор, буде в хорошому положенні, враховуючи їх онлайн-базу, але ціна акцій показує зворотне.

Акції Playtech 2020

У звіті, представленому на цьому тижні, компанія Playtech повідомила: «Компанія вважає, що існує ризик того, що поведінка гравця зміниться, чим довше триває ситуація з COVID19».

Ігри з живими дилерами вже закриті і, як і у інших компаній, під ударом опинилися їхні спортивні ставки. Компанія оцінює збитки в 4 мільйони євро на місяць тільки в цій області.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий