Акції та бонуси на RIO Poker

RIO Poker

6 лютого відбувся запуск покер-руму RIO Poker в бета-режимі. Його засновник, відомий гравець в покер Філ Гальфонд, заявив, що платформа буде знаходитися на цій стадії до того часу, поки не стане «майже бездоганною». Наразі в покер-румі виправлено більшість проблем.

Для заохочення гравців RIO Poker, організатори запустили різноманітні акції. Покеристи мають можливість отримати 100% бонус за кожен депозит на свій рахунок протягом 30 днів після реєстрації. Керівництво покер-руму не оминуло й любителів стрімити. Так, активні стрімери будуть нагороджені додатковим рейкбеком!

100% бонус на депозит

Користувач RIO Poker отримає бонус за кожен депозит в покер-румі протягом 30 днів після реєстрації. Акція поширюється на поповнення рахунку до 600€. В майбутньому цей бонус може досягти розміру депозиту гравця.

Для отримання бонусних грошей гравцеві необхідно розігрувати як мінімум одну роздачу протягом 30 днів. Учасниками акції можуть стати всі користувачі, зокрема й ті, хто скористався бонусом покер-руму на перший депозит.

RIO Poker акції

Наприклад, якщо гравець поповнив свій рахунок на 50€, то за кожні 25€ рейку, йому видається бонус в розмірі 5€.

Ця акція також доступна для гравців RIO Poker, які мають інші активні бонуси.

110% рейкбек для стрімерів

Покер-рум також має у своєму арсеналі спеціальний бонус для стрімерів. Існує 4 різних види нагород для любителів транслювати свої стріми. Один з бонусів: 50% рейкбек від RIO Poker за 200 годин прямого стрімінгу в місяць. Для стрімерів, які мають велику аудиторію, розмір рейкбеку становить 110%.

Покер-рум Гальфонда не пропрацював ще навіть року. Тому в подальшому його гравцям варто очікувати збільшення кількості акцій та удосконалення софту.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.