Активні листи очікування на PokerStars: як це працює?

Активні листи очікування на PokerStars

28 вересня на ПокерСтарс відбулися деякі оновлення і основною зміною є поява активних столів очікування. Самі Старзи заявляють, що їх завдання зробити гру більш справедливою і більш зручною для більшості гравців.

PokerStars створили цю нову функцію для "боротьби з хижацькою поведінкою" і вирівнюванням ігрового поля. Це досягається за рахунок того, що деяким гравцям стає важче шукати рекреаційних слабких покеристів.

Читати також: Засновник PokerStars заплатить штраф 30 000 $ за події "Чорної п'ятниці"

Також Старзи очікують, що активний список надасть інші позитивні ефекти на покерне співтовариство, так як він скоротить час, який гравці проводять в очікуванні місця і збільшить кількість запущених ігор.

Як працює активний лист очікування?

Основною особливістю активних столів очікування є те, що замість того щоб чекати, що звільнилося, - формується вторинна гра з гравців, що чекають. Гравців з столу очікування один за іншим садять за окремий стіл для формування цієї гри.

Таким чином, гравці, які хочуть приєднатися до певного столу, повинні вести активну гру за іншим столом того ж типу ставок

Маючи це на увазі, право на участь не буде залежати від того, чи потрапили ви в список очікування першим. Коли стає доступним місце за обраним вами столом, між усіма гравцями, які очікують приєднання до цього столу під час гри за іншими столами, проводиться жеребкування, і місце буде запропоновано одному гравцеві.

Жеребкування розраховане так, щоб віддати перевагу гравцям, які грали на своєму столі очікування довше, тому все ще є стимул виявитися на початку списку.

Зміни в правилах гри на PokerStars

Крім нових листів очікування, змінилися правила гри на Старзах. Вони стосуються трьох наступних пунктів:

  1. Покер-рум може запитувати необхідні документи для верифікації час від часу. Тобто, якщо раніше достатньо було однієї перевірки особистості, то тепер їх може бути кілька в залежності від ситуації.
  2. Якщо вам нарахують виграш помилково, то рум має право заморозити ваш рахунок і анулювати виведення цих грошей. Якщо ви встигнете вивести ці кошти - то ця сума буде вашим обов'язком. PokerStars в такому випадку готові судитися згідно чинного законодавства.
  3. З акаунтів, які неактивні протягом 30 місяців, ПокерСтарс може брати комісію.

Якщо ви зацікавлені у безкоштовних турнірах, то знайти усі

фріроли ПокерСтарс

ви можете в розділі "Фріроли" у нас на сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.