Алекс Фоксен і Тімоті Адамс в хедз-апі турніру High Roller Big Game


На PartyPoker завершився дорогий турнір The High Roller Big Game з бай-іном 2 600$ і гарантією 300 000$.

Івент показав відносно невелику явку, через що гарантію турніру перебити не вдалося і оверлей склав 11 000$.

В хедз-апі турніру зустрілися двоє популярних хайролери з Канади: Алекс Фоксен і Тімоті Адамс. Перше місце в турнірі вдалося завоювати саме Фоксену.


Алекс Фоксен заробив за свою перемогу 71 920$. Тімоті Адамс заробив на другому місці 51 550$. На шостому місці з виплатою в розмірі 15 000$ зупинився дуже успішний покерист зі Швеції і один з кращих МТТ-гравців в онлайні Ніклас Астедт.

Останнім за фінальний стіл турніру потрапив покерист з Іспанії, який зіграв у цьому турнірі під прапором Великобританії Адріан Матеос, який заробив 10 650$. За ним на дев'ятому місці зупинився фінський гравець Семі Келопуро з призовими в 9 000$.

Всього в призи турніру потрапило 16 гравців. Одними з тих, хто отримав мінімальні виплати в 6 000$, були: канадець Паскаль Лефрансуа на 13-му місці і Стівен Чідвік на 16-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.