Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Алекс Фоксен оформив дві перемоги в High Roller Club

Алекс Фоксен 2020

Деякі люди лідери і переможці по своїй натурі. Вони можуть стати кращими практично в будь-якій справі, за яку візьмуться. Алекс Фоксен один з таких людей.

Ще в школі Алекс був найкращим серед своїх однолітків з хокею і лакроссу. Уже в студентські роки Фоксен грав за команду з американського футболу і вигравав багато нагород в якості одного з кращих захисників

Зараз він входить до числа найсильніших покерних гравців. На його рахунку понад 16 800 000$ виграних в живих турнірах і понад 6 000 000$ виграних в онлайні. Він кілька разів ставав кращим гравцем року за версією GPI

Успіх в High Roller Club на PartyPoker

23 червня в скарбничку Фоксена додалися ще два хайролерських титули. Оформив покерист їх за один вечір в High Roller Club на PartyPoker.

Перша перемога Фоксена відбулася в турнірі з бай-іном 5 200$, який зібрав 49 учасників. Тільки семеро з них отримали свою частину від призового фонду 250 000$, а найбільше грошей забрав Алекс

Постійний учасник хайролерських ігор Паскаль Лефрансуа досяг фінального столу, але став баббл-боєм турніру. Виліт Паскаля гарантував учасникам, що залишилася, мінімальну виплату 10 625$

Читати також: Крістен Бікнелл отримала 109 400$ за третє місце в турнірі High Roller Club

Далі покеристи один за одним залишали гру і забирали гроші, які їм належать згідно з розподілом призових. За розвитком подій фінального столу ви можете подивитися в відеозапису на офіційному Твіч-каналі ПатіПокер.

Довше за всіх протрималися Алекс Фоксен і Еліс Парсінен, які і зіграли фінальний хедз-ап. В останній роздачі турніру Фоксен пішов в олл-ін з А-10, на що Еліс зробив кол на А-8. Старшого кікеру у вигляді десятки виявилося достатнім для перемоги Фоксена, який отримав за перше місце виплату 88 750$.

Результати ME High Roller Club за 5 200$

ME High Roller Club за 5 200$

Перемога під номером два прийшла до Фоксена в івенті за 1 050$ з 45 учасниками і призовим фондом 50 000$. Алекс забрав головний приз: 8 225$ призових за перше місце і 8 898$ в якості баунті.

У цьому турнірі грала і дівчина Фоксена: Крістен Бікнелл. Їй не пощастило вилетіти на баблі, але Крістен не пішла ні з чим. Перед цим амбасадор ПатіПокер встигла заробити 875$ в якості баунті.

Черговою "жертвою" Фоксена по хедз-апу став Корні Шив з Голландії. Корні не зміг перешкодити Алексу виграти другий титул за вечір в клубі хайролерів.

Результати турніру High Roller Club за 1 050$

High Roller Club за 1 050$

На цьому ігри хайролерів не закінчуються. Нагадуємо, що вони проходять три рази на тиждень, а в неділю на нас чекають турніри з найбільшими бай-нами, за якими можна спостерігати в прямому ефірі з відкритими картами.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.