Алекс Фоксен виграв 1 700 000$ в WPT Five Diamond

Алекс Фоксен 2020

Алекс Фоксен виграв важливий турнір WPT Five Diamond World Poker Classic, який допоміг йому піднятися в рейтингу POY. В аналогічному івенті американець став раннер-апом в 2017 році, а на цей раз вже довів справу до переможного кінця. Тріумф дозволив йому піднятися з десятого на друге місце в рейтингу POY.

«Це просто приголомшливо! Те, що я зараз відчуваю, складно описати словами. Минулого разу я був незадоволений тим, як грав хедз-ап, але зараз я вже скористався шансом виграти у фіналі», – заявив журналістам Алекс Фоксен після своєї перемоги.

За фінальним столом був дуже сильний склад покеристів. У нього входили два чемпіона WPT Джонатан Сафе і Сет Девіс та інші досвідчені спортсмени. Проте, Фоксену вдалося обіграти їх всіх і здобути перемогу.

Алекс почав фінальний день другим в чіпкаунті і з часом лише підсилював свої позиції. В хедз-апі Фоксен зіграв проти Тобі Джойса і впевнено обіграв його.

Читати також: Микола Поболь виграв другий Мейн Івент EPT

За перше місце Фоксен отримав один з найбільших призів в своїй кар'єрі: 1 694 000$.

Кращого гравця рейтингу Global Poker Index оголосять 1 січня і президент GPI Ерік Деніс зазначив, що всі підрахунки будуть перевірятися по кілька разів для того, щоб не допустити помилки. 

Серйозну помилку допустили раніше в рейтингу гравця року WSOP, коли Негреану помилково присудили перемогу.

Результати фінального столу WPT Five Diamond World Poker Classic

МісцеГравецьПризові
1Алекс Фоксен1 694 000$
2Тоби Джойс1 120 000$
3Сэт Девис827 000$
4Питер Нефф617 000$
5Дэнни Парк465 000$
6Джонатан Джаффе355 000$
Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий