Алі Імсірович зізнався у мультиакаунтингу

Алі Імсірович

Весною 2023 в покерній спільноті почав ширитися новий скандал. Пов'язаний він з іменитим хайролером Алі Імсіровичем, якого звинуватили у нечесній грі. Свою позицію в цій ситуації озвучив навіть Негреану:

«До того, як дізнатися про провини Алі Імсіровіча, я думав, що він довічно любитиме гру і братиме участь у великих івентах протягом тривалого часу. Я чув, що він продовжує свої витівки і, швидше за все, на даний момент його вже не виправиш. Усі покер-руми та організатори живих івентів повинні заздалегідь забанити його на невизначений термін. Він не знає докорів сумління і насправді дуже пихатий, вихваляючись пограбуванням колишніх друзів» – написав Даніель.

Через деякий час Алі заборонили брати участь у подіях PokerGO Tour. Після цього Алі зник з радарів та не з'являвся на великих серіях. Але в неділю на Youtube з'явилось відео, в якому Імсірович перервав своє мовчання.Відео на 28 хвилин, якщо коротко: найкращий гравець року згідно з версії GPI зізнався, що порушував правила починаючи з 2020 року. На той час Алі створив декілька акаунтів, щоб брати участь в МТТ-івентах. 

Читати також: Алі Імсірович переміг у трьох номінаціях GPA

Проте Імсірович спростував ще одне звинувачення на рахунок його нечесної гри з Полом Фуа на Triton Poker. Також Алі сказав, що більше не займається мультиакаунтингом. В кінці відео хайролер зазначив, що звинувачення в шахрайстві важко вплинули на його родину.

Який можна зробити висновок з цієї ситуації? Створювати декілька акаунтів в покер-румі заборонено і якщо ви таким займаєтесь – краще відразу зізнайтесь в цьому. Раптом ви станете відомим хайролером в майбутньому і ця історія стане відомою?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.