Амбасадор PartyPoker виграла один з найбільших призів в своїй кар'єрі

Дайан Котовезі 2021

17 січня став вдалим днем ​​для амбасадора PartyPoker, так як в цей день Дайан Котовезі виграла великий турнір за 530$. Подія зібрала 452 учасника, які боролися за призовий фонд 220 000$.

Дайан Котовезі - професійна покеристка з Бразилії. У 2017 році Дайані вдалося стати переможницею жіночого турніру на серії BSOP, а також в цьому році дівчина тричі потрапила в ITM на WSOP 2017. Після цього її помітили PartyPoker і підписали з нею контракт.

Дайан намагається не пропускати великі турніри на ПатіПокер і Big Game Дайан теж не обійшла стороною. За фінальним столом були присутні міцні регуляри, такі як Дієго Куельяр і Мартон Чукзор. Але їм вдалося зайняти лише сьоме і шосте місце відповідно.

Читати також: PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

Джозеф Чеонг вибув з турніру на четвертому місці і залишив Дайан в компанії двох британців вирішувати хто ж вийде в хедз-ап. В хедз-ап вийшла амбасадор ПатіПокер Дайан і Пареш Доши.

Дайан зуміла обіграти свого суперника і виграти турнір. Перемога в івент принесла їй 39 279$ призових, що стало одним з найбільших виграшів в її кар'єрі.

Результати Big Game за 530$

Big Game за 530$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.