Американському покеристу загрожує в'язниця за шахрайський бізнес


В покерній спільноті вистачає людей, які готові йти на злочини заради власного збагачення.

Американський гравець з Ньюпорта (штат Орегон) Талон Уайт заробив в живих турнірах понад 100 000$. Він також брав участь у двох браслетних івентах WSOP у 2018-му році, в одному з яких навіть потрапив у топ-15.

Очевидно, такий заробіток в професійній покерній кар'єрі не задовольнив 31-річного американця і він вирішив заробити більше, займаючись незаконним бізнесом.

Читати також: Чемпіона Мейн Івенту WPT 2018 засудили до 6,5 років в'язниці

Ще починаючи з 2013-го року Талон Уайт створював піратські сайти, де за платну підписку користувачі могли дивитися фільми, поширення та трансляція яких захищена авторським правом. Деякі з цих фільмів транслювалися на сайті ще до офіційного прокату.

Очевидно, що така діяльність не могла залишитися непоміченою і сайту приходили скарги від Американської кінематографічної асоціації з вимогою припинити незаконну діяльність, але Талон просто ігнорував ці вимоги.

Покерист просто створював один сайт за іншим і обходив блокування з боку перевірчих органів. Таким чином правоохоронні органи не могли "засікти" покериста аж до 2018-го року.

Незабаром поліції все ж вдалося знайти Уайта. З'ясувалося, що покерист подавав фальшиві податкові декларації протягом 4-х років і недоплатив американській державі 1,7 мільйона доларів.

Правоохоронні органи обшукали його будинок, заарештували його банківські рахунки на яких було майже 4 мільйони доларів, а також вилучили 1 мільйон у криптовалютних активах. В ході розслідування з'ясувалося, що протягом всієї своєї шахрайської діяльності Талон заробив понад 8 мільйонів доларів.

Тепер за таку схему покерист може отримати 1 рік тюремного ув'язнення, а на додачу ще 3 роки умовного терміну з конфіскацією майна.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.