Американця звинуватили у використанні солверу на WPT

Ендрю Еспосіто 2023

Великий плюс живого покеру в тому, що професіонали та любителі знаходяться повністю в рівних умовах. Якщо в інтернеті ваш суперник може використовувати програми, то в офлайні – всі працюють лише власними мізками. Але вже давно ходять розмови про загрозу використання покерних солверів під час гри.

Ситуація на WPT

Під час турніру WPT Gardens Poker Championship з бай-іном 5 250$ виникла досить неприємна ситуація. Одного з гравців, а саме Ендрю Еспосіто, звинуватили у використанні солверу GTO Wizard.

Переклад: Якщо ви помітили, що хтось використовує солвер у реальному часі – повідомте про це турнірного менеджера, як це зробив хлопець у @WPT Gardens. Який штраф за це? Наскільки я розумію, цей гравець не отримав ЖОДНОГО покарання

Що таке солвер?
Що таке солвер?

Солвер – програма, яка підраховує наскільки вигідним буде рішення у конкретній ситуації в роздачі. 

Як вирішили ситуацію?

Турнірний менеджер виніс рішення: у грі Еспосіто порушень не виявлено. Після закінчення турніру Ендрю сказав журналістам, що використовував солвер не під час роздач, а в перервах між ними.

"Можливо, це виглядало, що я використовував програму під час кожної руки, але як би дивно це не звучало – я буквально тільки завантажив її. Минулої суботи чи п'ятниці я вперше використав GTO Wizard", сказав він.

Також Ендрю показав квитанцію про оплату за підписку GTO Wizard від 20 травня і додав, що часто бачить за столами гравців, які використовують солвери в перервах між роздачами.

Реакція покерного ком'юніті

Звичайно, більшість учасників покерного ком'юніті засудило дії Еспосіто. Фараз Жака вважає, що за такі речі взагалі потрібно дискваліфікувати Ендрю. 

Частина покеристів у Твіттері у відповідь на цю ситуацію запропонували повністю заборонити солвери. Щоб у гравців не було можливості використовувати їх за столом навіть у перервах між роздачами. Тому що це дуже схоже на якусь лазівку у правилах, за рахунок якої покеристи уникають покарання.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.