Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Андрій "Anjeyyy" Новак переміг у нокаут-турнірі Stadium Series

Андрей "Anjeyyy" Новак

Український покерист Андрій "Anjeyyy" Новак в цьому році показує відмінні результати на великих онлайн-серіях. В кінці травня він заробив 183 000$ за третє місце в турнірі SHRB #17 за 25 500$ і з гарантією 1 000 000$.

Очевидно, що Новак не збирався обмежуватися настільки великим занесенням. Вчора ввечері він переміг в нокаут-турнірі Stadium Series, яка зараз проходить на PokerStars.

Турнір Stadium Series 17-Н з бай-іном 2 100$ і гарантією 500 000$ зібрав 232 входи, яких трохи не вистачило, щоб перебити заявлену гарантію  і оверлей івенту склав 12 800$.


Читати також: Андрій "Anjeyyy" Новак став чемпіоном турніру хайролерів SCOOP 2020

За перше місце Андрій Новак отримав виплату в 45 140$, проте ще 53 210$ він заробив за вибивання своїх суперників.

Раннер-апом турніру виявився бразильський покерист під ніком "KKremate" з аналогічними призовими, але з баунті в розмірі 19 970$.

Третє місце зайняв всім відомий російський хайролер Анатолій Філатов, якому вдалося заробити 28 620$ + баунті 10 570$.

До виплат дістався ще один російський гравець під ніком "shahter98", він отримав за 22-е місце 4 530$ (зокрема баунті 1 250$).

В гроші потрапило 29 гравців, а мінімальні призові турніру склали 2 650$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.