Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Андрій Котельников став чемпіоном WPT Mix-Max Championships

Андрій Котельников 2020

Росіянину Андрію "Kot_Spartac" Котельникову вдалося виграти чемпіонський івент WPT. За перше місце Андрій забрав 488 508$, квиток на турнір чемпіонів за 15 000$, годинник Hublot, сервіз Baccarat і плашку зі своїм ім'ям на кубку Секстон.

Тріумф Андрія трапився в турнірі WPT Mix-Max Championships за 3 200$. У турнірі взяли участь 989 осіб, які боролися за призовий фонд 3 000 000$.

У турнірі брало участь багато зіркових покеристів. Відзначимо Лів Боері, яка зайняла 10-е місце в турнірі, за що одержала 37 500$. Останнім часом Лів не часто побачиш в покерних турнірах, так як покеристка займається наукою.

Також в ITM потрапили такі гравці, як:

Фінальна частина турніру

За фінальним столом Котельников йшов п'ятим по стеку з семи чоловік. Гру в фіналі росіянин почав дуже обережно і не втручався в роздачі з великими банками. Проте, він твердо йшов до своєї мети і в топ-4 після виграшу роздачі у Олега Васильченко став чіплідером.

Після цього у Котельникова настав справжній зоряний час: за дві роздачі Андрій вибив з гри Олега Васильченко та Свена Андерсона. В хедз-апі його очікував Стюарт Гвіт з Великобританії.

Читати також: Стівен Чідвік здобув перемогу в WPT High Roller на PartyPoker

У фінальному хедз-апі перевага переходила від одного гравця до іншого і складно було сказати кому дістанеться перемога. А вона дісталася росіянину Андрію Котельникову, який став чемпіоном WPT!

В останній роздачі турніру Котельников виграв зі стрітом проти двох пар його опонента. Призові за перше місце стали одними з найбільших в кар'єрі Андрія Котельникова.

Результати турніру WPT Mix-Max Championships

  1. Андрій Котельников (Росія) – 488 508$
  2. Стюарт Гвіт (Великобританія) – 366 605$
  3. Свен Адерсон (Швеція) – 272 000$
  4. Олег Васильченко (Україна) – 190 000$
  5. Масіе Гасіор (Великобританія) – 124 000$
  6. Дімітар Данчев (Болгарія) – 89 000 $
  7. Джеррі Вонг (Малайзія) – 69 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.