Андрій Котельников став чемпіоном WPT Mix-Max Championships

Андрій Котельников 2020

Росіянину Андрію "Kot_Spartac" Котельникову вдалося виграти чемпіонський івент WPT. За перше місце Андрій забрав 488 508$, квиток на турнір чемпіонів за 15 000$, годинник Hublot, сервіз Baccarat і плашку зі своїм ім'ям на кубку Секстон.

Тріумф Андрія трапився в турнірі WPT Mix-Max Championships за 3 200$. У турнірі взяли участь 989 осіб, які боролися за призовий фонд 3 000 000$.

У турнірі брало участь багато зіркових покеристів. Відзначимо Лів Боері, яка зайняла 10-е місце в турнірі, за що одержала 37 500$. Останнім часом Лів не часто побачиш в покерних турнірах, так як покеристка займається наукою.

Також в ITM потрапили такі гравці, як:

Фінальна частина турніру

За фінальним столом Котельников йшов п'ятим по стеку з семи чоловік. Гру в фіналі росіянин почав дуже обережно і не втручався в роздачі з великими банками. Проте, він твердо йшов до своєї мети і в топ-4 після виграшу роздачі у Олега Васильченко став чіплідером.

Після цього у Котельникова настав справжній зоряний час: за дві роздачі Андрій вибив з гри Олега Васильченко та Свена Андерсона. В хедз-апі його очікував Стюарт Гвіт з Великобританії.

Читати також: Стівен Чідвік здобув перемогу в WPT High Roller на PartyPoker

У фінальному хедз-апі перевага переходила від одного гравця до іншого і складно було сказати кому дістанеться перемога. А вона дісталася росіянину Андрію Котельникову, який став чемпіоном WPT!

В останній роздачі турніру Котельников виграв зі стрітом проти двох пар його опонента. Призові за перше місце стали одними з найбільших в кар'єрі Андрія Котельникова.

Результати турніру WPT Mix-Max Championships

  1. Андрій Котельников (Росія) – 488 508$
  2. Стюарт Гвіт (Великобританія) – 366 605$
  3. Свен Адерсон (Швеція) – 272 000$
  4. Олег Васильченко (Україна) – 190 000$
  5. Масіе Гасіор (Великобританія) – 124 000$
  6. Дімітар Данчев (Болгарія) – 89 000 $
  7. Джеррі Вонг (Малайзія) – 69 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.