Андрій Котельников виграв 500 000$ за 2-е місце в Super Million$

Андрей Котельников 2020

У покері все може змінитися, навіть якщо перед початком фінального столу шанси не на вашу користь. Так було у випадку з Андрієм "Kot_Spartac" Котельниковим, який починав гру за фінальним столом Super Million$ з одним з найкоротших стеків.

Super Million$ в рамках WSOPC на GGпокерок викликав ажіотаж. Івент зібрав мало не рекордну кількість реєстрацій, а гравці боролися за великий призовий фонд 5 110 000$.

На початок фінального столу чіплідером події йшов Хоакін Мелогно. Проте, для уругвайця не все йшло гладко, оскільки він кілька разів поступався лідерством, в тому числі двічі під час гри один на один проти Котельникова.

Читати також: ME WSOP на WSOP.com зібрав більше входів, ніж GG Poker

В цілому Хоакін вибив у фіналі цілих п'ять гравців, включаючи чотирьох на шляху до перемоги. За одного з них, а саме Андрія Котельникова, вболівало все російське покерне співтовариство. А разом з ними і бекери, які викупили 75% долей від майбутніх призових "Kot_Spartac".

Бекери залишилися задоволені, адже Андрій посів друге місце і його виплата склала 527 000$. Котельников оформив свій новий бест кеш і написав з цього приводу радісне повідомлення в блозі:

«Це мій новий бест кеш! Відіграв з великим задоволенням весь фінальний стіл, під час хедз-апу "з'їхав з глузду": повірив, що буду натискати будь-які кнопки і все буде моє. Трохи загрався і розслабився, як результат недооцінка суперника і програш»

Росіянин зупинився за крок від персня WSOP, програвши у фіналі Хоакіну Мелогно. Це вже другий перстень WSOP Circuit для Мелогно і його перший онлайн-турнір на GGPoker. Його перше кільце WSOP Circuit було отримано після перемоги на міжнародному турнірі 2018/19 GRAN FINAL MILLONARIA з бай-іном 2 500$.

Результати фінального столу Super Million$

Super Million$ 2020

Запис фінального столу Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.