Андрій "Premove" Скворцов став чемпіоном турніру WCOOP з Омахи

Андрій "Premove" Скворцов

На щорічній серії WCOOP 2020 на Старзах завершився турнір WCOOP-67-H з Омахи Хай-Лоу, який обійшовся покеристам в 1 050$ при гарантії в 125 000$. Серед призерів турніру можна побачити досить багато росіян.

Зокрема, покерист з Росії Андрій "Premove" Скворцов став чемпіоном цього турніру і зумів заробити за перемогу 35 880$. Ранер-апом івенту виявився гравець з Фінляндії під ніком "jäää", який отримав 27 930$.

Завдяки 178-ом входам, які перевищили заявлену гарантію на 53 000$, вдалося сформувати призовий фонд в розмірі 178 000$.

Читати також: Андрій «Kroko-dill» Заїченко оформив п'яту перемогу на WCOOP

На п'ятому місці зупинився відомий покерист-хайролерів з Росії Артур Мартиросян, в цьому турнірі він отримав 13 180$. За ним на шостому місці з виплатою в розмірі 10 260$ зупинився черговий росіянин під ніком "FAL1st".

Скромні призові в 3 870$ за 11-те місце отримав покерист з Россі Олексій "LuckyGump" Макаров. В призову зону потрапило 20 гравців, при мінімальній виплаті в 2 410$.

Серед тих, хто отримав мінімальні призові є троє росіян, а саме: "ALEX2PAIRS", "Zanos_Goda" і "IExPlayI" на 17-му, 18-му і 20-му місцях відповідно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.