Анна Мазно: «Все що я могла зробити для Кубка Націй – я зробила і роблю»

Анна Мазно

В кінці травня збірна України зі спортивного покеру буде відстоювати своє звання чемпіонів Кубка Націй – міжнародного змагання з матч-покеру.

До складу команди входить харків'янка Анна Мазне, яка стала кращою з сотні претенденток на спеціальному відборі до національної збірної. Аня активно готується до свого дебюту на Кубку Націй 2020.

Ми зв'язалися з нею, щоб познайомитися з дівчиною ближче і дізнатися, як відбувається її підготовка до Кубку.

Анна Мазно

Привіт. Одразу хотілося б познайомити тебе ближче з нашими читачами. Розкажи трохи про себе, як давно граєш в покер і які формати і покерні дисципліни віддаєш перевагу?

Привіт. Граю на професійному рівні приблизно 4 роки, останні два роки граю в кеш PLO, але турнірчики теж періодично «бігаю».

У минулому році ти перемогла на відборі до збірної України зі спортивного покеру. Вже встигла познайомитися і пограти зі своїми колегами по збірній?

З колегами була знайома заочно давно, кожен член команди має чималі покерні заслуги, тому уявлення про них вже було. Спільна перша гра буде безпосередньо на майбутньому Кубку Націй.

У минулому році Ольга Ермольчева, будучи єдиною дівчиною в команді, стала найкращим гравцем Кубку Націй в березні. Скажи, спілкувалася ти з нею, може вона дала тобі кілька порад або побажань?

«Грати свою гру і в свою гру», – один з найбільш працюючих рад, як на мене.

Анна Мазно з Ольгою Єрмольчевою

Як проходить твоя підготовка до Кубку Націй? Ти вже опанувала формат матч-покеру? Якщо оцінювати свою готовність у відсотках, то наскільки ти готова?

Ну, все що я могла зробити і можу – я зробила і роблю (якщо говорити про підготовку), але основні коригування і стратегії будуть відбуватися безпосередньо під час гри – інакше ніяк. Тому, я думаю, 85% готовності зараз точно є, а решта 15% – наздоженемо. Ще є час)

Безліч дівчат-покеристок говорять про гендерну дискримінацію з боку колег-чоловіків. Чи траплялися подібні випадки з тобою?

Ну, у чоловіків є думка, що жінка за столом покеру як жінка за кермом. По-перше, таких чоловіків, на превелику радість, меншість. По-друге, сміюся завжди, коли таке чую, і навіть в сторону таких «героїв» не дивлюся, не кажучи вже про дискусії. Для мене етика в покері понад усе, а тут етикою, як би і не пахне.

Що для тебе найскладніше в покері?

Як і в житті, справлятися з емоціями і включати «холодний режим». Це мені максимально заважає.

З огляду на, що покер став офіційним видом спорту в Україні, чи хочеш ти отримати звання майстра спорту зі спортивного покеру або у тебе немає такої мети?

Звісно хочу! Я взагалі відношу себе до розряду спортивних дівчат.

Анна Мазно и Сергей Ефименко

Ти говорила в інтерв'ю під час відбору до збірної, що ти багато в чому зобов'язана своєму чоловікові. Скажи, як він відреагував на твою перемогу?

Сказав: «Пффф, я ж казав і знав це, моя школа».

У тому ж інтерв'ю ти сказала, що надаєш перевагу живій покер. Але з огляду на нинішню ситуацію з пандемією і карантином, Кубок проведуть в онлайні. Особисто для тебе завдання ускладнилося чи ні?

Мені було б грати комфортніше в форматі «live», але я ще та flexible person («гнучка людина», яка вміє підлаштовуватися під обставини), Тому, все буде гаразд.

Які твої подальші плани після Кубку Націй? Залежать вони від того як ти виступиш на ньому?

Плани наполеонівські, з Кубком Націй вони теж мають зв'язок. Ну, і врешті-решт, знання того, що ти чемпіон, та ще й світової (щиро в це вірю, хай допоможе нам Боженька) дає величезну мотивацію, абсолютно у всьому: починаючи з приготування борщу, закінчуючи WSOP (ну WSOP це, звичайно, примітивненько).

Що ж, дякую за інтерв'ю, бажаємо успіхів у твоїх планах і тримаємо кулачки за українську збірну.

Дякуємо.

Кубок Націй пройде в онлайні 30-31 травня. Інтерв'ю з іншими учасниками української збірної напередодні торішнього Кубка ви можете прочитати у нас на сайті.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий