Аргентинець відіграв 200 000$ рейку за 46 днів і вступив в елітний клуб PartyPoker

Аргентинець відіграв 200 000$ рейку за 46 днів

У 2019 му році ПатіПокер запустили VIP-програму Diamond Club Elite. Її учасники отримують 60% рейкбеку, 20 000 доларів і пакет в Мейн Івент CPP разом з квитком в Millions Online. Непоганий набір, але для того щоб його отримати потрібно відіграти 200 000$ рейку протягом 12 місяців.

Лише кілька гравців є членами елітного клубу. У деяких з них вийшло це зробити набагато швидше, ніж за рік. Днями клуб поповнився новим учасником Джузеппе "JOJEPE" Каліо.
Джузеппе зумів відіграти 200 000$ рейку всього лише за 46 днів і це найсильніший результат серед усіх учасників. Цікаво, що Каліо відкрив для себе покер під час передсезонних ігор з футболу. Хлопець виріс в Буенос-Айресі і весь свій вільний час проводив на полі з м'ячем.

«Перед тим як стати покеристів, я був футболістом. Я почав свій підйом по лімітах з найнижчих ставок і в підсумку дійшов до високих. Моєю профільною дисципліною на ПатіПокер є SPINS Ultra. Роботі над грою приділяю багато часу в покерній школі CheckCheck», – розповів Джузеппе Каліо.

Джузеппе додав, що його профіт тісно пов'язаний з фразою долари за гру: чим більше Каліо грає – тим більше він заробляє. Diamond Club Elite стало відмінною нагородою за його наполегливу працю за покерним столом.
Каліо гріндить в покер по 12 годин на день, його розпорядок дня приблизно наступний:

  • 6:45: підйом
  • 7:00: сніданок і початок ранкової катки
  • Щільний гринд 12 годин.

Читати також: Олексій "mewezaso" Романов розкрутив банкрол до 25 000$ за 40 днів

Залишатися завжди бадьорим і енергійним при такому графіку досить важко. Тому Джузеппе знайшов собі хорошого дієтолога, який допоміг підібрати йому правильний раціон харчування.

У планах аргентинця продовжувати активний гринд і в майбутньому лише нарощувати ігровий годинник. Для того, щоб мати можливість подорожувати, грати в дорогих турнірах і показувати стабільну гру в Spins потрібен щільний банкрол, а домогтися його можна лише щоденною роботою над собою, що і робить Каліо.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.