Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Артур Мартиросян переміг в турнірі High Roller Club ME на PartyPoker

Артур Мартиросян

Хайролера з Росії Артура Мартиросяна часто можна побачити серед призерів великих турнірів на PartyPoker.

На серії High Roller Club, яка зараз проходить на PartyPoker він зумів оформити три фіналки в дорогих івентах.

Цими заносами Мартиросян не обмежився і вже сьогодні вночі переміг в турнірі High Roller Club Main Event на ПатіПокер з бай-іном 5 200$, при гарантії 200 000$. За перемогу в цьому турнірі хайролерів він отримав 81 500$.


Читати також: Артур Мартиросян став третім в турнірі High Roller Club за 10 300$

Івент нарахував 40 входів, яких не вистачило, щоб перебити гарантію в турнірі. Друге місце зумів зайняти партнер PartyPoker і власник казино Dusk Till Dawn Роб Йонг, який заробив 53 000$.

Четверте місце зумів зайняти канадський покерист і чемпіон минулого Мейн Івенту High Roller Club Тімоті Адамс, його призові склали 20 000$.

Всього в призи зуміло потрапити лише 6 покеристів, мінімальна виплата склала 12 000$. Бабл-боєм турніру виявився шведський покер-про і один з найприбутковіших МТТ-гравців в онлайні Ніклас Астедт.

За ним, на сьомому місці незадовго до призових вилетів популярний покерист з США Стів О'Двайер.

Серед російськомовних покеристів, які найближче підібралися до призовим варто виділити росіянина Вьячеслава Булдигіна (9-те місце), молдавського покериста Павла Плесува (10-те місце) і білоруса Микиту Бодяковского (13-те місце).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.