Артур Мартиросян переміг в турнірі High Roller Club на Старзах

Артур Мартиросян

Минулого тижня популярний в російськомовному покерному ком'юніті покерист з Росії Артур Мартиросян переміг в Мейн Івенті High Roller Club на PartyPoker. У тому турнірі вартістю 5 200$ і гарантією 200 000$ він зумів заробити за перемогу 81 500$.

Проте, відомий російський хайролер робить великі заноси не тільки на PartyPoker.

Вчора ввечері Артур Мартиросян здобув перемогу в турнірі High Roller Club на Старзах. Цей івент хайролерів теж мав бай-ін 5 200$, проте гарантія турніру склала 500 000$.

High Roller Club на PokerStars

Читати також: Артур Мартиросян став третім в турнірі High Roller Club за 10 300$

За перше місце Мартиросян заробив 115 200$. У сам турнір було зроблено 100 входів.

Раннер-апом в цьому івент також виявився російський покерист під ніком "hello_totti", якому вдалося отримати виплату в 88 450$.

У топ-10 турніру зміг потрапити популярний покерист з Австрії Оле Шеміон, він отримав за десяте місце 12 670$.

До призових зуміло дійти лише 13 гравців, мінімальна виплата турніру склала 10 600$. З пострадянських гравців, які найближче підібралися до призових варто відзначити Павла "silentm0de" Плесува на 17-му місці і Микиту "fish 2013" Бодяковского на 19-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.