Артур Мартиросян став третім в турнірі High Roller Club за 10 300$

Артур Мартиросян 2020

У нинішніх реаліях покерне співтовариство вже звикло до регулярних хайролерських турнірів в інтернеті. PartyPoker навіть створили спеціальний клуб хайролерів, в якому щотижня проходять дорогі івенти.

В одному з таких івентів в четвер взяв участь російський покерист Артур Мартиросян. Йому вдається регулярно потрапляти в призи великих онлайн-турнірів і немає такого місяця, в якому покерні ЗМІ не писали б про його виграш.

Читати також: Турніри High Roller Club Online транслюють з відкритими картами

18 червня на PartyPoker проходив турнір з бай-іном 10 300$ і гарантією 500 000$. На цей раз охочих зіграти виявилося небагато і гарантію не перебили, а створили оверлей 10 000$.

Турнір ПатіПокер

Весь турнір тривав близько восьми годин і цього часу вистачило для визначення переможця. Серед семи фіналістів всі прізвища були відомі і добре знайомі покерному глядачеві: Людовик Гейліх, Стів О'Двайер, Девід Пітерс, Алекс Фоксен, Даніель Дворес, Артур Мартиросян та Марк Девіс.

Людовик Гейліх замкнув топ-7 і отримав мінімальну виплату 21 250$. Слідом за ним відпочивати відправився найвідоміший покерист Ірландії Стів О'Двайер. Девід Пітерс і Алекс Фоксен покинули гру на п'ятому і четвертому місцях відповідно.

На жаль, Артуру Мартиросяну не вдалося зачепитися за перемогу і турнір він завершив на третьому місці. 76 000$ стали його призовими в цьому турнірі. У своєму блозі Артур розповів про свій нинішній розпорядок дня:

«Зараз у мене наступний розпорядок на тиждень: 3 дні граю, а решту 4 відпочиваю. PartyPoker створили хайролерський клуб, в якому проходять турніри з відмінними гарантіями, їх я і граю. Після закінчення Super High Roller Bowl складатися стало трохи гірше, але працюю над відновленням своєї ігрової форми»

Якщо говорити про хедз-ап, то в нього вийшли Даніель Дворес і Марк Девіс. Мабуть, самий маловідомий гравець з усією сімки фіналістів став переможцем турніру. Йому вдалося обіграти Двореса і забрати призові розміром в 177 500$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.