Артур Мартиросян: «Ти повинен зануритися і думати лише про покер»

Артур Мартиросян

Російський хайролер Артур Мартиросян в цьому році показує вражаючі результати в онлайні. Однак, коли стало відомо про проведення серії EPT Сочі 2020 на Казино Сочі – Артур вирішив продовжити заносити вже в офлайні.

На жаль, потрапити в призові Мейн Івент цієї серії йому не вдалося, російський покерист вилетів перед баблом, проте в перервах між змаганнями він дав невелике інтерв'ю одному з популярних російськомовних покерних ресурсів.

Артур поділився своїми враженнями про серію, а також відзначив той факт, що незважаючи на його настільки значні результати в дорогих онлайн-турнірах, він дуже скучив по живому покеру.

Читати також: Артур Мартиросян став найкращим гравцем WPT Online

Російський хайролер також дав кілька порад початківцям покеристам, які довго не можуть побити свій ліміт:

«Потрібно щоб ти повністю занурився в покер і думав тільки про нього. Треба постаратися, це складно буває. Потрібно викинути все інше з життя. Якщо ти пів року дуже активно будеш грати - ти поб'єш свій ліміт» – сказав Артур.

Мартиросян зазначив, що при безперервному навчанні і практичному закріпленні інформація засвоюється набагато швидше, а тому швидше і виходить бажаний результат. І якщо ви робите великі перерви між навчанням, то результат буде засвоюватися набагато повільніше.

Він додав, що зараз особливо не працює над своєю грою і грає вже більше заради задоволення. Артур розповів також про користь медитативних практик, які не так вже й легко йому даються.

Що стосується самої EPT Сочі, то Мартиросян поки не досяг високих результатів в рамках серії, однак попереду ще турнір хайролерів, у якому Артур неодмінно візьме участь.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.