Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Артур Мартиросян виграв 234 240$ у турнірі WPT Super High Roller

​Популярний російський покерист Артур Мартиросян не припиняє поповнювати свій величезний банкрол великими грошовими призами.

Цієї ночі йому вдалося стати ранер-апом турніру WPT #29 Super High Roller, за участь в якому гравці заплатили: 25 500$, а гарантія турніру склала 1 000 000$.

За столами даного турніру зібралося 43 входу і завдяки цьому гарантію вдалося перебити й призовий фонд турніру склав 1 075 000$.


Читати також: Мартиросян обіграв Бодяковського в хедз-апі МЕ SCOOP AfterParty

За друге місце Артур Мартиросян заробив 234 240$. Переможцем став успішний німецький покерист Бенджамін Ролле з виплатою 381 400$.

Третім у даному івенті з призовими 152 240$ став голландський покерист Жоао Віейра. За ним на четвертому місці зупинився гравець з Угорщини Лазло Буйтас, який отримав 105 910$ призових.

П'яте місце отримав ще один німецький покерист Крістоф Фогельсанг, він заробив 78 420$. Шостим став канадський покерист Даніель Дворесс із призовими 65 700$. В призи вдалося потрапити лише гравцями фінального столу. Мінімальну виплату в 56 540$ на сьомому місці заробив покерист з Ванкувера Алі Імсіровіч.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.