Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Артур Мартиросян виграв івент WPT High Roller Opener на PartyPoker

Артур Мартиросян

Не встигла розпочатися серія WPT Online на PartyPoker, як хайролерів з Росії Артур Мартиросян тут же увірвався в івент WPT High Roller Opener з бай-іном 10 300$ і гарантією 1 000 000$, він зумів вийти чіплідером фінального столу цього турніру.

Мартиросян успішно показав високий рівень гри. Він зумів зберегти перевагу за фінальним столом і оформити чергову перемогу в турнірі хайролерів на ПатіПокер і заробити 252 250$.

WPT High Roller Opener на PartyPoker

Читати також: Мартиросян посів друге місце в лідерборді High Roller Club на PartyPoker

В турнір WPT High Roller Opener було зроблено 95 входів, через що оверлей в даному івенті склав 50 000$.

Ранер-апом івенту виявився гравець з Австрії Паскаль Хартманн, який отримав виплату в розмірі 179 750$. П'яте місце зумів зайняти чемпіон Мейн Івент Irish Open Online Пабло Сілва, йому вдалося заробити 70 000$.

Сьоме місце зайняв покерист з Білорусі Олександр Гирс, він отримав 45 000$ призових. Ще 30 000$ за десяте місце отримав його співвітчизник Микита Бодяковський.

До виплат дісталося 13 гравців, мінімальні призові турніру склали 25 000$. Канадська покеристка Крістен Бікнелл також стала однією з тих, хто отримав мінімальну виплату.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.