Артур Мартиросян виграв турнір WPT Mini Super High Roller

Артур Мартиросян

На PartyPoker в рамках великої турнірної серії WPT World Online Championships підійшов до кінця турнір хайролерів вартістю 10 300$ і гарантованими призовими 1 000 000$.

Переможцем турніру WPT #12 Mini Super High Roller Championships став відомий покерист-хайролер з Росії Артур Мартиросян, який зумів заробити 239 500$ призових.

Ранер-апом зі значною виплатою в 171 750$ зумів стати гравець з Канади і володар браслета WSOP Марк Радойя.


Читати також: Артур Мартиросян заробив 377 100$ за перемогу в WPT Super High Roller

Даний івент хайролерів зібрав рівно 100 входів, а в призову зону прорвалося 16 покеристів. На 13-му місці опинився ще один хайролер з Канади Сем Грінвуд, йому вдалося заробити 23 600$.

Всього грошові виплати вдалося отримати 16-ти покеристам. Бабл-боєм став покерист з США, який зіграв під канадським прапором Ден Сміт.

З покеристів із пострадянських країн найближче зміг підійти до призів відомий білоруський покерист Микита Бодяковський.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.