Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Артур Мартиросян заробив 377 100$ за перемогу в WPT Super High Roller

Артур Мартиросян

На PartyPoker завершився турнір суперхайролерів за 25 500$ з гарантією в 1 000 000$, який проходив в рамках великої серії WPT World Online Championships.

Івент зібрав 38 входів, які не змогли перебити гарантію і оверлей турніру склав 50 000$. В призову зону івенту потрапило лише 6 гравців.

Чемпіоном даного турніру став всім відомий покерист з Росії Артур Мартиросян, який заробив за свою перемогу досить великі призові 377 100$.

WPT Super High Roller на PartyPoker

Читати також: Артур Мартиросян посів друге місце в турнірі WPT High Roller

Ранер-апом турніру WPT Super High Roller з призовими в розмірі 248 000$ став Віктор Малиновський. За ним на третьому місці йде відомий фінський покерист Самюель Вусден, який отримав 155 000$.

Фінальний стіл турніру вийшов самий, що не є "зоряний", оскільки четверте місце з виплатою 93 500$ зайняв ірландський покерист з США Стів О'Двайер.

Слідом за ним на п'ятому місці зупинився канадський хайролер Сем Грінвуд, йому вдалося покласти в свою скарбничку 69 000$. Замикає шістку призерів івенту також покерист з Канади Паскаль Лефрансуа з мінімальними призовими 57 400$.

Бабл-боєм турніру став найуспішніший покерист Великобританії Стівен Чідвік. Крім чемпіона, з пострадянських гравців найближче підійшов до призів В'ячеслав Булдигін, однак він не потрапив за фінальний стіл і вибув на 14-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.