Артур Мартиросян зіграв за фінальним столом Super Million$

Артур Мартиросян 2020

Артур Мартиросян взяв участь у фінальному столі Super Million$ на GGпокерок. Традиційно, фінал івенту відбувся у вівторок ввечері і ближче до ночі стало відомо ім'я переможця.

Подія за 10 300$ зібрала 154 входи, що дозволило перебити гарантію на 40 000$ і спортсмени боролися за призовий фонд 1 540 000$. У фіналі було відразу два російських представника: добре всім відомий хайролер Артур Мартіросян та менш відомий покерист з ніком "RRomashka".

RRomashka покинув фінальний стіл одним з перших на восьмому місці, за що отримав 54 700$ призових. Поле нього вийшов з гри Жоао Вієйра на сьомому місці з виграшем 70 500$.

Артур протримався в турнірі трохи довше і зупинився в топ-5. Російський покерист посів п'яте місце і забрав 117 250$ призових.

Читати також: Стівен Чідвік програв хедз-ап Super MILLION$ всього за одну роздачу

У топ-3 увійшли два відомих хайролери: Майкл Адаммо, в активі якого вже 3 перемоги в Super Million$ і Ніклас Астедт, який є одним з кращих МТТ-гравців сучасності.

Майклу не вдалося отримати шанс в хедз-апі виграти свій четвертий титул, адже він завершив гру на третьому місці. В хедз-апі доля трофею вирішувалася між Нікласом Астедтом і "MrGambol".

MrGambol кілька днів тому вже грав за фінальним столом Super Million$, але тоді гравець обмежився лише десятим місцем. Цього разу йому вдалося обіграти Астедта в фіналі і виграти головний приз за перше місце 324 000$.

Результати турніру Super Million$

Super Million$ 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.