Asian Poker Tour пройде в онлайні на GGпокерок

APT 2020

Велика покерна серія Asian Poker Tour 2020 повинна була пройти в березні в Тайвані. За всіма зрозумілим причинам її перенесли на травень і зняли гарантії з турнірів. Організатори запевняли, що покерний фестиваль відбудеться незважаючи ні на що.

Як виявилося, він таки відбудеться, але не в звичному форматі, а в онлайні. Організатори Asian Poker Tour домовилися з покерною мережею GGNetwork про проведення серії в онлайні.

APT 2020 пройде на GGпокерок з 29 квітня по 10 травня і в ньому зможуть зіграти всі бажаючі покеристи. Очікується велика кількість гравців з Японії, так як час проведення серії випадає на святкові дні в країні.

Читати також: На GGпокерок пройде Good Game Series 2020s з гарантією 50 000 000$

На даний момент ще немає повного розкладу, але вже відомо про основні івенти:

  • Головна подія за 500$.
  • Чемпіоншип за 800$.
  • Чемпіоншип PLO за 400$.
  • Чемпіоншип по Short Deck за 400$.

Проведення Asian Poker Tour на світовій арені може набагато більше популяризувати серію. Так як вона проводилася в офлайні, про неї знали в основному тільки азіатські гравці, а тепер в ній зможуть взяти участь покеристи з будь-якого покер-руму мережі GGNetwork.

Під час епідемії коронавіруса, APT стала далеко не першою серією, яку перенесли в онлайн. Раніше перенесли в онлайн проведення WPT Online, Irish Poker, Poker Masters на ПартіПокер і BSOP Online на PokerStars.

Цікаво, чи існує ймовірність проведення WSOP в онлайні цього літа?

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий