Баррі Грінштейн збирається запустити свій покер-рум з живими дилерами


Знаменитий "покерний Робін Гуд" Баррі Грінштейн після свого відходу з команди амбасадорів PokerStars останнім часом мало тішив своїх шанувальників великими заносами.

Очевидно, що були важливіші справи. Гринштейн займався важливим покерним проектом, і недавно він відкрив завісу таємниці, розповівши над чим він працював останнім часом.

Баррі, який ще в 80-і роки минулого століття займався інженерним програмуванням, працював над створенням власного покер-руму під назвою Dealio Webcam Poker.

Читати також: Покер-руми мережі iPoker додають у себе вбудований HUD

Особливість Dealio Webcam Poker (як ви вже могли здогадатися) полягає в тому, що всі ігри в ньому будуть проходити майже наживо. Гравці повинні будуть грати з включеними вебкамерами.

Більш того, за ігровими столами сидітимуть живі дилери, які будуть виконувати свої прямі функції – роздавати карти та стежити за дотриманням всіх правил гри.

Свою ідею Баррі аргументував тим, що покер-рум викликатиме набагато більшу довіру, якщо гравці будуть на 100% впевнені, що проти них грає жива людина, а не бот.

Протягом всієї гри гравці повинні будуть бути постійно в полі зору об'єктиву своєї камери, якщо тільки вони не знаходяться в сітауті. За словами Грінштейна – це той рівень безпеки, який гравці дійсно заслужили.

Окрім цього, цей формат відкриває більше можливостей для психологічного аспекту гри, оскільки ви зможете спостерігати за реакціями й поведінкою свого опонента за столом. Найближчим часом Dealio Webcam Poker почне свою роботу в тестовому режимі на умовні фішки, а поки що на YouTube з'явився рекламний тизер даного покер-руму:


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.