Battle of Malta пройде в онлайні на GGпокерок

Battle of Malta

Популярний фестиваль Battle of Malta пройде в онлайн-форматі на GGпокерок. Організатори озвучили дати проведення серії: з 1 по 22 листопада. Гравці звикли брати участь в живих турнірах Battle of Malta, але пандемія внесла свої корективи і івенти будуть в онлайні.

Ключовою подією серії стане Мейн Івент з бай-іном 550$ і масивною гарантією 3 000 000$. У минулому році Головне Подія зібрала 4 657 учасників, які боролися за призовий фонд 2 258 645$. Цього разу кількість учасників буде більше, як і сума призового фонду.

«Я щиро радий оголосити, що Битва за Мальту 2020 буде проходити на GGпокерок. Для нас велика честь бути представленими в якості онлайн-партнера організаторів, і я впевнений, що Мальтійська битва в цьому році буде масштабніше і краще, ніж коли-небудь!», – сказав Джон Скенлон, директор по живим подіям і спонсорству GGпокерок.

У свою чергу генеральний директор Casino Malta Славомир Світальський зазначив, що перенесення живої серії в онлайн далося їм нелегко. Проте, організатори серії дуже раді тісній співпраці з таким престижним брендом, як GGпокерок.

Додаткова інформація про Мальтійську битву 2020 року, включаючи повний розклад, буде опублікована найближчим часом. Нові гравці GGпокерок можуть отримати бонус на перший депозит 100$ турнірними квитками або бонус 100% до 600$ на перший депозит. Також доступний популярний серед гравців бездепозитний бонус 11$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.