Бекмамбетов випустить фільм на покерну тематику під назвою "Гравець"

Покер ставати все цікавішою темою в пострадянському просторі. На сьогодні покер встиг "зачепити" безліч соціальних груп.

І ось представники російського кінематографа в черговий раз дозріли для того, щоб зняти фільм на покерну тематику. В кінці грудня режисер Тимур Бекмамбетов випустить фільм "Гравець".

У головній ролі цього фільму зніметься відомий російський актор Гоша Куценко, який також став співавтором ідеї даного фільму.

Читати також: Топ-5 фільмів про покер

За сюжетом головний герой виявиться викладачем одного з університетів, який має на меті налагодити відносини з дружиною і заробити грошей. Сам фільм буде знятий в інтерактивному форматі і його автори стверджують, що глядачі ніби зможуть "самі взяти участь у фільмі". Даним проєктом творці картини спробували відповісти на питання: "Як заробити багато грошей і не втратити своє щастя?".

Окрім Гоші Куценка у фільмі знімуться також такі актори як: Олександр Робак, Марія Шукшина, Коля Серга і Гліб Калюжний. Основні події картини будуть показані як би на екрані комп'ютера, у форматі "screenlife".

«Ми досліджуємо всі радощі і невдачі російської людини в гонитві за легкими грошима і показуємо, чому найголовнішого нас може навчити минає 2020 рік» – заявив співавтор фільму Гоша Куценко.

Кінострічка з'явиться у вільному доступі вже 29-го грудня його творці обіцяють розіграти багато цікавих подарунків серед глядачів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.