Бена Спрагга переїхали на баблі Daily Turbo Cooldown PKO

Переїзд Бена Спрагга

Дуже часто в покерному співтоваристві можна почути думки про те, що амбасадорам в покер-румах докручують карти і їм підозріло щастить. Бен Спрагг вирішив показати зворотний бік медалі і довів, що це твердження - звичайний обман.

Читати також: Бен Спрагг зробив пропозицію блогерці Мерлі Кордейро

Спортсмен зареєструвався в турнірі $109 Daily Turbo Cooldown PKO на ПокерСтарс і на баблі йому довелося несолодко. Гунтіс "poker @ luffyD" Алескінс зробив оупен-рейз з батона. Спрагг з 6-6 відповів трібетом до 30 400 на рівні 1 600/3 200/320, залишивши собі всього 1200 фішок. Великий блайнд скинув карти, а Алескінс зіграв колом.

Бен оголосив на стрімі:

«Не знаю, чи варто мені пушити цю руку на баблі. Розраховував, що хтось вилетить раніше мене. Натискаю колл і бачу у свого опонента Q-9»

На флопі з'явилися J-6-J і у Бена були відмінні шанси на перемогу: 98%. На терні ще один валет і шанси як і раніше хороші: 84,1%. Але на рівері знову валет, в результаті каре валетів і у Алескінса старший кікер-дама.

Бен покинув гру на 111-му місці і з тріском, але все-таки увійшов до призової зони ITM, яка налічувала 111 місць. Призові виявилися невеликими, а якби цю роздачу покерист виграв - все могло бути інакше.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.