Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Бенджамін Поллак приєднався до команди PartyPoker Team Pro

Бенджамін Поллак 2020

PartyPoker оголосили, що до їх лав приєдналася ще одна суперзірка покеру і це Бенджамін Поллак. На рахунку француза безліч виграних турнірів, а також третє місце в МЕ WSOP 2017.

Поллак став останнім гравцем, який приєднався до команди ПатіПокер після Кевіна Харта в квітні. Тепер він буде працювати в одній команді з такими професіоналами, як Роберто Романеллі, Дмитро Урбанович, Людовик Гейліх і Дая Котовьезі.

«Я дуже радий приєднатися до команди професіоналів PartyPoker! Мені подобається, що у нас з ними однакові погляди на гру. Я стану частиною великої пригоди і це не може не радувати», - сказав Бенджамін Поллак.

Поллак вибрав собі нік для гри на PartyPoker: Magicdeal88. Француз з нетерпінням чекає можливості зайняти своє місце за ігровим онлайн-столом на майбутній серії Powerfest.

Про Поллака заговорили багато в покерному співтоваристві після того, як він зайняв 3-е місце в Головній події WSOP 2017. Тоді він отримав найбільшу виплату в офлайні за всю свою кар'єру: 3 500 000$.

Читати також: Дівчина з Бразилії виграла 13 000$ з фріролу на PartyPoker

В покер Поллак почав грати 14 років тому і відразу зрозумів, що це стане для нього не хобі, а професією. У нього він прийшов як і багато інших покеристи після популярної карткової гри Magic.

Бенджамін займає другий рядок у списку найбільш успішних гравців Франції з 13 000 000$ виграними за всю кар'єру в живих турнірах. Більше його у Франції виграв лише амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє.

За словами Поллака йому хочеться нагадати людям, що покер залишається таким же захоплюючим, як і тоді, коли він вперше почав грати в 2006 році, перш ніж швидко почати підніматися по лімітах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.