Бенджамін Поллак приєднався до команди PartyPoker Team Pro

Бенджамін Поллак 2020

PartyPoker оголосили, що до їх лав приєдналася ще одна суперзірка покеру і це Бенджамін Поллак. На рахунку француза безліч виграних турнірів, а також третє місце в МЕ WSOP 2017.

Поллак став останнім гравцем, який приєднався до команди ПатіПокер після Кевіна Харта в квітні. Тепер він буде працювати в одній команді з такими професіоналами, як Роберто Романеллі, Дмитро Урбанович, Людовик Гейліх і Дая Котовьезі.

«Я дуже радий приєднатися до команди професіоналів PartyPoker! Мені подобається, що у нас з ними однакові погляди на гру. Я стану частиною великої пригоди і це не може не радувати», - сказав Бенджамін Поллак.

Поллак вибрав собі нік для гри на PartyPoker: Magicdeal88. Француз з нетерпінням чекає можливості зайняти своє місце за ігровим онлайн-столом на майбутній серії Powerfest.

Про Поллака заговорили багато в покерному співтоваристві після того, як він зайняв 3-е місце в Головній події WSOP 2017. Тоді він отримав найбільшу виплату в офлайні за всю свою кар'єру: 3 500 000$.

Читати також: Дівчина з Бразилії виграла 13 000$ з фріролу на PartyPoker

В покер Поллак почав грати 14 років тому і відразу зрозумів, що це стане для нього не хобі, а професією. У нього він прийшов як і багато інших покеристи після популярної карткової гри Magic.

Бенджамін займає другий рядок у списку найбільш успішних гравців Франції з 13 000 000$ виграними за всю кар'єру в живих турнірах. Більше його у Франції виграв лише амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє.

За словами Поллака йому хочеться нагадати людям, що покер залишається таким же захоплюючим, як і тоді, коли він вперше почав грати в 2006 році, перш ніж швидко почати підніматися по лімітах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.