Березневі оновлення ігрового клієнта на Покердом


Російський покер-рум Покердом продовжує удосконалюватися і впроваджувати нові оновлення, які покликані істотно оптимізувати ігровий процес.

В кінці березня на Покердом були внесені невеликі зміни в ігровий інтерфейс покер-руму. Також нові з новими оновленнями виправлені деякі помилки і з'явилися нові функції.

Перш за все прибраний розділ Сіт-н-Гоу турнірів через низький показник трафіку в цьому турнірному сегменті. Тому тепер гравці Покердом можуть отримати насолоду лише від звичних МТТ-івентів.

Читати також: На Покердом з'явився новий метод депозиту: GrataPay

Крім цього, тепер ігрове лобі покер-руму розділене на чотири розділи: Турніри, Події, Кеш-ігри і Віндфолли.

В кеш-іграх злегка змінили функцію Run it Twice. Тепер ви зможете самостійно вирішувати коли зробити кол такого формату олл-іну, а також тепер доступна функція роздачі 3 рази.

Була виправлена ​​невелика помилка у відеоісторії роздач, завдяки чому ви тепер можете переглядати свої синхронні роздачі.

Варто відзначити появу важливої ​​функції перегляду карт опонента на шоудауні в історії роздач. Тепер ви можете переглянути кишенькові карти свого суперника, якщо ви обидва дійшли до розтину.

Окрім цього, в гранльному лобі покер-руму з'явився також турнір "Динамічна Прогресія" вартістю 500₽ при гарантії в 25 000₽. Головна фішка цього івенту в тому, що якщо гарантія турніру буде перебита, то оновлений призовий фонд стане гарантією наступного івенту. Якщо ж гарантія наступного турніру не буде перебита, то гарантовані призові повернуться до позначки 25 000₽.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.