Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Бертран Гроспельє оформив чергову финалка Super Million$

Бертран Гроспельє 2020

У вівторок відбувся традиційний фінал хайролерського турніру Super Million$ на GGпокерок. У ньому знову взяв участь амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє, який останнім часом є частим гостем фіналів хайролерських івентів.

Якщо минулого тижня Бертран посів п'яте місце в Super Million$, то вчора покерист став першим, хто покинув фінальний стіл. Його результатом стало дев'яте місце і виграш 35 353$ призових.

Всього в турнірі взяли участь 130 гравців і гарантію перебили на 50 000$. За фіналку потрапили відразу четверо канадців і всі вони забрали великі призові. Першим з них гру покинув Даніель Дворес, який забрав 60 263$.

Читати також: Гроспельє програв спір Хольцу і зіграв покерний турнір наосліп

Потім відпочивати відправився Айзек Хекстон: його результатом стало шосте місце і 78 680$ призових. Марк Радою і Ден Сміт розташувалися на п'ятій і четвертій сходинці відповідно.

Переможець визначався в хедз-апі між Бертом Стивенсом і Джуліаном Стуером. Недовго думаючи спортсмени вирішили поділити призові і отримали практично однакові виплати 264 000$ і 262 000$.

Далі гра вже йшла на інтерес і престиж, адже питання з грошима було вирішено. У цій грі на інтерес переможцем став Джуліан Стуер і тепер його ім'я красується на першому місці в результатах.

Результати фінального столу Super Million$

Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.