Бертран Гроспельє оформив чергову финалка Super Million$

Бертран Гроспельє 2020

У вівторок відбувся традиційний фінал хайролерського турніру Super Million$ на GGпокерок. У ньому знову взяв участь амбасадор GGпокерок Бертран Гроспельє, який останнім часом є частим гостем фіналів хайролерських івентів.

Якщо минулого тижня Бертран посів п'яте місце в Super Million$, то вчора покерист став першим, хто покинув фінальний стіл. Його результатом стало дев'яте місце і виграш 35 353$ призових.

Всього в турнірі взяли участь 130 гравців і гарантію перебили на 50 000$. За фіналку потрапили відразу четверо канадців і всі вони забрали великі призові. Першим з них гру покинув Даніель Дворес, який забрав 60 263$.

Читати також: Гроспельє програв спір Хольцу і зіграв покерний турнір наосліп

Потім відпочивати відправився Айзек Хекстон: його результатом стало шосте місце і 78 680$ призових. Марк Радою і Ден Сміт розташувалися на п'ятій і четвертій сходинці відповідно.

Переможець визначався в хедз-апі між Бертом Стивенсом і Джуліаном Стуером. Недовго думаючи спортсмени вирішили поділити призові і отримали практично однакові виплати 264 000$ і 262 000$.

Далі гра вже йшла на інтерес і престиж, адже питання з грошима було вирішено. У цій грі на інтерес переможцем став Джуліан Стуер і тепер його ім'я красується на першому місці в результатах.

Результати фінального столу Super Million$

Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.